English

فرمانده انتظامی فسا خبر داد؛

قتل؛ پشت پرده واژگونی خودرو در فسا

فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: واژگونی خودرو پراید منجر به فوت، قتل خانوادگی بوده و عاملان آن توسط مأموران انتظامی دستگیر شدند.

قتل؛ پشت پرده واژگونی خودرو در فسا
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، سرهنگ فرهاد آراوند، در این خصوص اظهار داشت: در خرداد ماه سال جاری واژگونی منجر به آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در یکی از محورهای مواصلاتی که به فوت راننده منجر شد، به پلیس گزارش می گردد لیکن در بررسی صحنه توسط کارشناسان خبره تصادفات، واژگونی خودرو مشکوک بوده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در استعلام از شماره پلاک خودرو، هویت راننده (مردی ۳۸ ساله) مشخص و محل سکونت وی شهرستان فسا بود، افزود: با دستور مرجع قضائی استان فارس، پرونده جهت سیر مراحل قانونی به شهرستان فسا تحویل و به دلیل احتمال قتل عمدی با برنامه ریزی دقیق، برای رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس تحقیقات ویژه خود را در این خصوص آغاز کردند، تصریح کرد: با اقدامات فنی و پلیسی، کارآگاهان پلیس به همسر متوفی( ۲۶ ساله ) که با وی اختلافاتی نیز داشته است، مشکوک شدند.

سرهنگ آراوند با اشاره به ارتباط همسر متوفی با یک فرد دیگر ( مردی ۴۰ ساله )، تصریح کرد: با صدور دستور قضائی، هر دو نفر دستگیر و در تحقیقات تخصصی پلیس، به قتل راننده خودرو پراید با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که فرد دوم این پرونده با هماهنگی همسر مقتول، ضمن به قتل رساندن مقتول(از طریق خفگی)، جسد را در خودرو پراید مقتول گذاشته و با ایجاد یک تصادف ساختگی (واژگونی خودرو پراید)، نقشه شوم خود را عملی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا شدند، از شهروندان خواست: برای حل مشکلات و اختلافات خانوادگی، از ظرفیت مشاوران و مددکاران اجتماعی استفاده و در صورت عدم حل مشکل، به دادگاه خانواده مراجعه و از بروز اتفاقات تاسف بار مشابه جلوگیری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه