English

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس بیان کرد؛

استان فارس پیشرو در عرصه سلامت کشور و نامی آشنا در عرصه بین‌الملل

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گفت: فارس با توجه به ظرفیت درمانی خود و با حضور پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران نام آشنا در سطح کشور و جهان، استانی پیشرو در عرصه سلامت کشور و نامی آشنا در عرصه بین‌المللی است.

استان فارس پیشرو در عرصه سلامت کشور و نامی آشنا در عرصه بین‌الملل
به گزارش خبرگزاری موج فارس

،محسن نهاوندی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، در آیین گشایش نمایشگاه بین‌المللی خدمات پزشکی، درمانی، سلامت و گردشگری سلامت با اشاره به ظرفیت پزشکی استان فارس بیان کرد: امروز قطب پزشکی جنوب کشور، میزبان رویدادی با محوریت سلامت است.

نهاوندی در ادامه سخنان خود با بیان این موضوع که سلامت محوری‌ترین موضوع در زندگی بشری است، بیان کرد: استان فارس با توجه به ظرفیت درمانی خود و با حضور پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران نام آشنا در سطح کشور و جهان، استانی پیشرو در عرصه سلامت کشور و نامی آشنا در عرصه بین‌المللی است.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس هدف اصلی این نمایشگاه را تقویت یکی از بازوان اقتصادی استان یعنی گردشگری سلامت دانست.

وی با بیان اینکه گردشگری درمان به توسعه اقتصاد و استانداردهای زندگی و تمدن بشری کمک می‌کند، به بیان برخی از دستاوردهای توسعه گردشگری پرداخت و افزود: گردشگری سلامت به اقتصاد، سیاست، توسعه اجتماعی و گسترش امکانات رفاهی کشور مقصد کمک شایانی می‌کند که  اهمیت آن را بیش از پیش برای همگان مشخص خواهد کرد.

نهاوندی با اشاره به نقش موثر ایران در عرصه سلامت در بین کشورهای منطقه و  جهان و اهمیت موضوع گردشگری سلامت برای دست‌اندرکاران این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه بین‌المللی فارس میزبان هیئتی از کشور عراق است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امید آن می‌رود با برگزاری جلسات متعدد در ایام نمایشگاه و بازدیدهای این عزیزان از نمایشگاه سلامت شیراز، دستاوردهای خوبی برای بخش درمان و اقتصاد استان به ارمغان بیاید.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی فارس در ادامه اظهار کرد: نمایشگاه سلامت شیراز در فضایی افزون بر ۵۰۰۰ مترمربع در قالب ۵۰ غرفه با رویکرد سلامت و گردشگری سلامت از امروز به مدت ۴ روز میزبان بازدیدکنندگان است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه