English

معاون شبکه شرکت:

مخابرات شبکه ارتباطی انتخابات را پایدار نگه‌ داشت

معاون شبکه شرکت مخابرات ایران با تشریح اقدامات این مجموعه با هدف تامین پایداری و ارتباط حداکثری در انتخابات بیان داشت: تمام تجهیزات فنی و ارتباطی را به کار گرفتیم تا با استفاده از زیرساخت مخابرات، انتخابات را به‌صورت امن برگزار کرده و شبکه ارتباطی کشور را پایدار نگه داریم.

مخابرات شبکه ارتباطی انتخابات را پایدار نگه‌ داشت
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مخابرات، مهندس رضا‌خلیلی معاون شبکه شرکت مخابرات ایران، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در شرکت در رابطه با آماده سازی زیرساخت ارتباطات و تامین امنیت و ارتباط حداکثری انتخابات یازده اسفند در حوزه های شبکه و زیرساختی گفت: تامین زیرساخت های ثابت و زیرساخت های ارتباطی وزارت کشور با استانداری ها، نمایندگی های شورای نگهبان و زیرساخت های اپراتورها جهت شعب اخذ رای از وظایف مهم مخابرات ایران است که با همکاری همه جانبه شرکت ارتباطات زیرساخت انجام شد.

رضا خلیلی با اشاره به پوشش بی‌نظیر ۹۹.۸ درصدی و پایداری ۹۹ درصدی شبکه ارتباطی ثابت و همراه کشور با کمک زیرساخت مخابرات اظهارداشت: با هماهنگی عالی در خانواده ارتباطات کشور، زیرساخت برگزاری انتخابات فراهم شد.

معاون شبکه شرکت با تاکید بر پایداری سرویس ها به عنوان وظیفه اصلی مخابرات به عنوان تامین کننده زیرساخت های سایر اپراتورها، گفت: بررسی امکان تامین ارتباطات جایگزین مورد نیاز در شعب فاقد پوشش و افزایش پهنای باند استانداری ها و فرمانداری ها در هر منطقه بر حسب درخواست استانداری مربوطه، از دیگر  فعالیت‌های اجرا شده در حوزه شبکه و زیرساختی مخابرات برای تحقق پایداری انتخابات می باشد.

وی افزود: تقویت و ارتقای شبکه جهت استفاده از بسترهای ارتباطی و الکترونیکی در ایام انتخابات و ارائه گزارش لحظه به لحظه تمام اقدامات انجام شده به‌منظور پایداری شبکه مخابراتی به ستاد شرکت پس از پایان انتخابات، از دیگر اقدامات مهم این بخش برای بررسی کیفی‌ و‌ کمّی و رصد‌ پایداری ارتباطات است.

در این مراسم از معاونین و مدیران برتر شرکت مخابرات ایران که در برگزاری انتخابات، نقش ویژه‌ای داشتند با اهدای گل و لوح تقدیر، تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه