English

تفاهمنامه ایجاد شهر هوشمند فرودگاهی با استفاده از زیرساخت نورونتا امضا شد

تفاهمنامه ایجاد شهر هوشمند فرودگاهی با استفاده از زیرساخت امن و مطمئن نورونتا در چهارمین روز از نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال به امضای مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و دکتر سعید چلندری، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی رسید.

تفاهمنامه ایجاد شهر هوشمند فرودگاهی با استفاده از زیرساخت نورونتا امضا شد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مخابرات، این تفاهمنامه برای ایجاد نورونتا در شهر فرودگاهی امام خمینی با مذاکرات اصورت گرفته امروز سه شنبه ۴ دی ماه ۱۴۰۲ به امضا رسید.

مهندس سلطانی با بیان مزایای امضای این تفاهم نامه برای محموعه مخابرات و شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: شرکت مخابرات شبکه اختصاصی امن غیر اشتراکی نورونتا را در جای جای کشور مستقر ساخته است و در موضوع شهر فرودگاهی امام خمینی این امر به عنوان چهره و جلوه ی کشور از اهمیت استراتژیک بیشتری برای ایجاد ارتباطات امن و پایدار برخوردار است.

مهندس سلطانی اذعان داشت: این تفاهم نامه با برکات فراوان شهر فرودگاهی امام خمینی، در نظر دارد امکانات ارتباطی امن و پایدار و اختصاصی ایجاد کند.

وی افزود: همکاری در خصوص اتصال ارتباطات مورد نیاز دفتر شهر فرودگاهی امام خمینی بر بستر نورونتا، همکاری درخصوص برقراری اتصال ارتباطات متقاضیان استفاده از نورونتا در محدوده شهر فرودگاهی از دیگر مزایای این تفاهم نامه است.

گفتنی است، این تفاهم نامه در راستای اسناد بالادستی و ابلاغ سازمان پدافند غیرعامل کشور و با بهره گیری هوشمندانه از سرویس امن و اختصاصی نورونتا به امضای مهندس سلطانی و دکتر سعید چلندری رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه