موج
کدخبر : ۳۸۴۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384804

نامه مدیر عامل خبرگزاری موج خطاب به آیت الله رئیسی؛

محمود رضا امینی مدیر عامل خبرگزاری موج در نامه‌ ای خطاب به آیت الله رئیسی گفت: وزیران تکراری و مسن روند کار شما را با مشکل مواجه می‌ نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود رضا امینی مدیر عامل خبرگزاری موج خطاب به آیت الله رئیسی در خصوص گمانه‌ زنی‌ هایی که در رابطه با کابینه ایشان مطرح است پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

حضرت آیت‌ الله رئیسی صدیق شریف و رئیس‌ جمهور منتخب

سلام علیکم

اکنون که در فضای افکار عمومی گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با کابینه جناب‌عالی در حال پیشنهاد و طرح است. شایسته دانستنم به‌عنوان ارادتمندی که با حضرت‌عالی از قدیم آشنایی و اخلاص دارد مطالبی را در این رابطه به عرض برساند.

چه خوب خواهد شد که شروع کارتان را در ریاست‌جمهوری در ساختار نو و پویا انجام دهید نهاد ریاست‌جمهوری چاق‌وچله و پرطمطراق موجود القاکننده اشرافیت بوروکراسی فشل کننده عدم پاسخ‌گویی پرهزینه مانع کار وزیران و غیرفعال در پیشرفت است.

قطعا رئیس‌جمهور انقلابی و جهادی نیازمند بازوان قوی و فهیم و خلاق و انقلابی و جهادی است شاید اگر چند معاون تخصصی اقتصادی صنعتی، فرهنگی و اجتماعی، سیاسی‌امنیتی در مجموع از نخبگان و فرهیختگان و البته مجربین حضور یابند که همفکری حضرت‌عالی و خط دهی وزرا را عهده‌دار شوند شما می‌توانید به ارتباط با مردم پیش‌از پیش بپردازید.

وزیران تکراری و مسن روند کار شما را با مشکل مواجه می‌نمایند اگر تلاش شود از جوانان نخبه و فرهیخته و متفکر انقلابی و جهادی و حداکثر از زیر پنجاه سال شما را یاری کنند نتیجه بهتری بدست خواهد آمد زیرا آنان که در مشاغل و مناسب قبلی بوده‌اند انصافاً آنچه داشته‌اند را نشان داده‌اند.

شما مدعی استقلال سیاسی هستید و شاخص انتخابیه‌تان انقلابی و جهادی است و پس قطعا اصول‌گرا و اصلاح‌طلب و چسبیده به حزب و گروه و مهمتر کاسبکار ملاک نباید باشد بلکه تقوی و روش زندگی آن‌ها علاوه‌بر علم و اعتبارشان مهم است.

ظرفیت بسیار فراوان دلسوزان و دوستداران و صاحب‌نظران و کارآفرینان انقلابی و ملی و اسلامی همه و همه سرمایه های ملی است که باید ساختار دولت شما امید و پناهگاه تجلی آنان در خدمت به کشور و اسلام شوند و این مهم در ایجاد حلقه‌های اندیشه ورزی در هر کار و حوزه‌ها ممکن خواهد بود.

متأسفانه بی‌اخلاقی و دروغ‌گویی عدم پاسخ‌گویی و عدم مسئولیت‌پذیری همراه با شادخواری راحت‌طلبی از شاخص‌های دولت‌های قبلی بوده و گویا نهادینه‌شده و قطعا از حضرت‌عالی به‌عنوان یک مجتهد متعهد به اسلام و انقلاب بعید خواهد بود که این موارد نهادینه‌شده را بر خود بپسندید و باید اقدامی عاجل فرمایید.

یکی از انحرافات رؤسای جمهوری گذشته عدم توجه به جایگاه اجرایی خود و از طرف اشتغال به نظریه‌پردازی دینی بوده‌است. اگرچه حضرت‌عالی در این زمینه مزیت دارید ولی اجازه بدهید در سخنرانی‌ها و تحلیل‌ها نظریه‌ای غیر از ولایت‌فقیه و نظرات رهبری در سپهر سیاسی به وسیله دولتیان مطرح نشود.

درد دل مردم را حتی اگر نتوانید چاره‌اندیشی کنید ولی گوش دهید و در جمع ملت حضور یابید خداوند متعال به شما برکت خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    احسنت
    حرف دل ما را زدی

  • پاسخ

    البته در موضوعاتی که وزیر و وزارتخانه وجود دارد نیازی به پست معاون نیست. مانند اقتصاد . بلکه یک مشاور اقتصادی کافی است.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها