موج
کدخبر : ۳۶۴۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364395

فجر آفرینان بی شک بی ادعا بودند و بدینوسیله از خود عبور کردند و توانستند حماسه های بی بدیلی برای ما به یادگار بگذارند .

محمود رضا امینی - خبرگزاری موج؛ دهه فجر بر همه مردم و فجر آفرینان مبارک است، آنانی که نه بر سفره های مردم و نه بر مردم و نه با ابزار کردن دین، وظیفه خود را نسبت به نسل گذشته و حال و آینده ادا کردند،فجرآفرینانی که تحت زعامت حضرت امام خمینی (ره) از جان و مال و علائق دنیوی گذشتند و هر آنچه که داشتند را در کف اخلاص برای خدا و انقلاب مردمی اسلامی هدیه کردند.

فجر آفرینان بی شک بی ادعا بودند و بدینوسیله از خود عبور کردند و توانستند حماسه های بی بدیلی برای ما به یادگار بگذارند. 

فجر مبارک است زیرا در این چهل سال، علیرغم کم کاری های عمدی و غیرعمدی غیر فجرآفرینان نتایج درخشان و بی بدیلی برایمان متولد شد.

با فرهنگ فجر آفرینی توانستیم در علم پزشکی، مهندسی، صنعت الکترونیک، عدالت جتماعی و روندهای اقتصادی و سیاسی و فرهنگی رشد قابل ملاحظه‌ای بکنیم و در تکنولوژی های برتر مانند نانو، هسته‌ای، موشکی، سایبری، ساخت هواپیما، زیردریایی، واکسن، هوا فضا و غیره توانستیم در دنیا مطرح شده و در محاسبات در نظر گرفته شویم اما تداوم انقلاب اسلامی به فجر آفرینی و فجر آفرینان آن است که در گام دوم انقلاب باید به آن رسید.

 واقعیت آن است که مسئولین و خدمتگزارانی می توانند در زمره فجرآفرینان باشند که همچون گذشتگانشان از خود عبور کنند و برای خدا و کمک به مردم سر از پا نشناسند، میز و صندلی مسئولیت را محل قدرت نمایی و رشد خود نبیند گفتمانشان انقلابی باشد سلطه ستیز باشند و با دشمن رفاقت نکنند بلکه رقابت را بستر مناسبی برای رشد و پویایی قرار دهند.

منیت و اشرافیت و تجمل گرایی و وادادگی را کنار گذاشته و به طور کامل در خدمت انقلاب اسلامی و رفع گره ها و حل مشکلات باشند.

آنانی که از مسیر فریبندگی مردم برای خود سفره ای پهن کرده اند بلاشک خائنان به فجرآفرینان هستند، فجرآفرینان را الزاماً نباید در گوشه و کنار مسئولیت‌های کشوری و لشکری یافت، اگر چه درس فجر انقلاب این است که هرگز و هرگز مسئولیت در نظام اسلامی نباید به افراد غیر انقلابی و ارزشی سپرده شود و همه آحاد مسئولین باید فجر آفرین انقلابی باشند و گرنه:

 - زاویه گرفتن با رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) 

- تقابل با رهنمودهای مقام معظم رهبری 

- به سلطه پذیری و یا غرب گرایی. 

- بی خیالی به ارزش ها و تبلیغ آن در گفتمانشان

 - زندگی اشرافی

 - سیاست زدگی و سیاست بازی های حزبی ترجیح منافع شخصی و گروهی. 

-شادخواری و قوم و خویش بازی 

- بی‌توجهی به کارآفرینان

-  بی توجهی به تولید و اشتغال 

- بی‌توجهی به عدالت اجتماعی و صدها واژه دیگری که موجب نارضایتی مردم و عقب ماندن پیشرفت کشور می شود جز خیانت محسوب نمی شود 

بستر کشور هم شاهد فجر آفرینان انقلابی است و هم خائنینی در قالب فجر آفرینان، امید است در انتخابات آتی، آگاهی و بصیرت مردم  منجر به انتخاب فجر آفرینی برای مدیریت کلان کشور باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها