English

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان:

تلاش برای بهبود امکانات رفاهی در مجتمع های تفریحی شرکت بدون وقفه ادامه دارد

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و روح ا... صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت، بیست و هفتم اردیبهشت ماه از مجتمع تفریحی ذوب آهن در بندر انزلی بازدید و روند اجرای اقدامات و فعالیت های در حال انجام در این مجتمع را بررسی نمودند.

تلاش برای بهبود امکانات رفاهی در مجتمع های تفریحی شرکت بدون وقفه ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط  عمومی ذوب آهن اصفهان، مهدی بهرامی در این بازدید گفت : با عنایت به اهمیت  جایگاه سرمایه های انسانی شرکت و لزوم ارائه خدمات در بالاترین سطح به کارکنان سختکوش شرکت و خانواده های ایشان، مجموعه معاونت پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، بدون وقفه برای هر چه بهتر شدن امکانات رفاهی تلاش می کند تا ضمن رعایت شأن و منزلت کارکنان و خانواده های ایشان ، نسبت به ایجاد انگیزه در بین کارکنان اقدام گردد.در این اقدامات سعی شده است که بر اساس نظرات همکاران گرامی نسبت به بازسازی ، ارتقاء امکانات موجود و نیز ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی برای بهره مندی حداکثری از امکانات اقدام شود.

همچنین مدیر خدمات و امور رفاهی طی این بازدید به فعالیت های مختلف انجام شده طی یک سال اخیر در این مجموعه اشاره کرد و افزود : پس از بازسازی و نوسازی تعداد ۱۲ باب ویلا در این مجتمع و قرار گرفتن در مدار استفاده، تعداد ۷ ویلای دیگر از ویلاهای موجود در مجتمع بندر انزلی که به دلیل قدمت و فرسودگی مفرط،شرایط استفاده نداشت ، به طور کلی تخریب و برنامه ریزی جهت ساخت مجدد آن از بهمن ماه سال گذشته آغاز گردید. پی ریزی، اجرای اسکلت فلزی و دیوار چینی ویلاهای مذکور انجام شده و ما بقی مراحل ساخت آن نیز در دست اقدام بوده که تا پایان مهرماه سال جاری طبق برنامه زمانبندی در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت. همچنین جانمایی و اجرای فوندانسیون ساخت مجموعه ورزشی با زیر بنای حدود ۴۰۰ متر مربع انجام شده است که سایر مراحل اجرا و تکمیل آن در دست اقدام می باشد.

شایان ذکر است اقدامات گسترده ای در جهت بهبود و بهسازی  مجتمع مذکور از جمله به روز رسانی سرد خانه های مجتمع، رنگ آمیزی ابنیه ، نگهداشت فضای سبز و... در مدت مذکور  به همت همکاران سرپرستی امور اقامتی و رفاهی انجام شده است . یادآور می شود تعداد ۱۱۰۳ خانواده به تعدادکل ۳۹۵۴ نفر با رضایتمندی ۸۱ درصد از امکانات تورهای خانوادگی بندر انزلی شرکت استفاده کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه