موج
کدخبر : ۴۸۷۸۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487895
مدیرعامل سازه گستر خبر داد:

تسهیل شرایط قرارداد شرکت های قطعه ساز زنجیره تامین

تسهیل شرایط قرارداد شرکت های قطعه ساز زنجیره تامین

مدیرعامل شرکت سازه گستر با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر رشد تولید و مهار تورم گفت: به منظور کاهش دغدغه های شرکت های قطعه ساز در خصوص همکاری های مشترک در زمینه قراردادهای فی مابین موضوع دریافت اسناد تضمین تسهیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ارتباطات سازه گستر سایپا، مهرداد معلمان، مدیرعامل شرکت سازه گستر افزود: شرکت سازه گستر به منظور حمایت همه جانبه از شرکت های قطعه ساز زنجیره تامین شرایط جدیدی را در زمینه دریافت اسناد تضمین در قراردادهای فی مابین با شرکت سازه گستر ایجاد کرده است به طوری‌که سازندگان از این پس می توانند در خصوص ارائه اسناد تضمین با توجه به شرایط جدید اقدام کنند.

او تصریح کرد: ساز و کارهای تدوین شده در خصوص رفع دغدغه های قطعه سازان بدین شرح است که دریافت اسناد تضمین در خصوص قراردادهای خرید انجام نخواهد شد و سازندگان فقط در زمینه قراردادهای تضمین باید اسناد ضمانت را ارائه کنند.

معلمان در ادامه به برخی از جوانب شرایط جدید دریافت اسناد تضمینی اشاره کرد و گفت: برخی سازندگان مشکلاتی همچون ارائه چک تضمین داشتند که از چند راهکار اقدام به رفع مشکل این افراد شد، به عنوان مثال اگر قطعه سازی دارای چند قرارداد با شرکت سازه گستر باشد از این پس می تواند با  پیشنهاد خود در ازای چندین قرارداد مشخص یک سند (چک) را جهت تضمین به شرکت سازه گستر ارائه کند و اگر در این زمینه نیز دارای مشکلاتی هستند باز هم می توانند با درخواست خود بخشی از مطالبات شان را به عنوان سند تضمین بلوکه کنند.

مدیرعامل سازه گستر تصریح کرد: نتایج به‌دست آمده طی یک فرایند کارشناسی شده از بازنویسی آئین نامه های موجود و توجه ویژه به الزامات قانونی و حقوقی حاصل شده و شرایط جدید به زودی به تمامی شرکت های قطعه ساز اعلام خواهد شد.   

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: سایپا
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه