موج
کدخبر : ۳۲۸۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328662

منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت از کارگاه تولید ماسک سه لایه استریلیزه که مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است شنبه 13 اردیبهشت ماه در خیاط خانه شرکت بازدید کرد .

به گزارش خبرگزاری موج، منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان از کارگاه تولید ماسک سه لایه استریلیزه که مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است شنبه 13 اردیبهشت ماه در خیاط خانه شرکت بازدید کرد .

خیاط خانه شرکت در مدیریت خدمات شهری و امور پسماند ، این روزها به تولید ماسک سه لایه استریلیزه می پردازد تا نیاز کارکنان این شرکت به این ماسک ها را تامین نماید .

موسی سلیمانی مدیر خدمات شهری و امور پسماند در این خصوص گفت : این مدیریت  در راستای مقابله با بحران ویروس کرونا ، صرفه جویی اقتصادی ، استفاده بهینه  از امکانات موجود اقدام به تولید ماسک های سه لایه با ضوابط بهداشتی درمحل کارگاه خیاط خانه نمود که ظرفیت تولید دراین کارگاه با توجه به حداقل نیروی دوزنده 300 عدد درروز می باشد .

وی با اشاره به اینکه تولید این ماسک ها از نظر قیمت تمام شده بسیار پایین تر از قیمت بازار بوده وازاین نظر مقرون به صرفه می باشد ، گفت : متریال موردنیاز جهت ساخت ماسک طبق استاندارد معاونت غذا ودارو واتحادیه استان اصفهان می باشد وازسه لایه تشکیل شده است که لایه اول وسوم از پارچه ویسکوز و پنبه ولایه میانی ( اسپان باند ) جهت جلوگیری از ورود ذرات وهوای آلوده تعبیه شده است .

شایان ذکر است تمام مراحل تهیه ماسک شامل 1- برش 2- لبه دوزی میانی 3- لبه دوزی کناری بصورت رفت وبرگشت 4- دوخت کش 5- اتوکشی وپرس 6- بسته بندی  در فضایی کاملا ایزوله ومحافظت شده انجام می گیرد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها