موج
کدخبر : ۲۷۷۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277592

اولین نشست تعاملی مسئولین ذوب آهن اصفهان و جمعی از مدیران بیمه دانا با حضور مهندس مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ، دکتر علیرضا آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری و علیرضا ضیایی پور ، حمید علیجانی ، اسماعیل عتیقه فروش ، سیف پور ، وحید شریفی، لوزی و خوبانی از مدیران کشوری بیمه دانا 7 اردیبهشت در بیمارستان شهید مطهری ،با هدف رفع مشکلات،سوالات وابهامات بیمه ای کارکنان شرکت برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری موج، رییس بیمارستان شهید مطهری در این نشست  خواستار ارزیابی هزینه ها و سرعت بخشیدن به این امر شد و گفت : ضرورت دارد که بیمه دانا بازخورد شرایط فعلی را دریافت و با استفاده از کارشناسان زبده استانی و حداکثر پتانسیل موجود ، خدمات خود را ارتقاء دهد . در این راستا باید تیمی از کارشناسان مسلط این بیمه در ذوب آهن اصفهان و بیمارستان مستقر و جوابگوی تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی باشند .

محمد  قنبری سرپرست اداره خدمات کارکنان شرکت نیز در این نشست طی سخنانی،  پکیج کامل بیمه های آتش سوزی انبار و موجودی انبار ، بیمه شکست ماشین آلات و ماشین آلات پیمانکاری ، مسئولیت مدنی عمومی و در قبال کارکنان ، بیمه باربری بین المللی و داخلی را از تعهدات بیمه دانا دانست و خواستار اجرای آن در ذوب آهن اصفهان شد .

مهندس بهجت منش مجری معرفی شده بیمه دانادر شرکت گفت:علاوه بر کلیه مراکز دایر شده در سطح استان اصفهان ، تهران و دیگر شهرستانها وطبق توافقات انجام شده مقرر گردید با اجاره مکانی جدید،جهت سهولت و رفاه حال مراجعه کنندگان با دریافت مدارک و ثبت خسارت ، رسیدگی انجام و راساً واریز صورت پذیرفته و کلیه پرداخت ها با ارسال پیامک ، اعلام گردد .

وی افزود : با مستقر نمودن تیم ارزیاب کاملاً مسلط به امور بیمه ای در ذوب آهن اصفهان و بیمارستان شهید مطهری ، با شماره چهار رقمی اختصاصی پاسخگویی به سوالات انجام می شود تا عزیزان بتوانند با اطلاعات صحیح و کامل مطالبات خود را دریافت نمایند و دیگر نگران تغییر بیمه نباشند.

وی گفت : با همکاری روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، دو نفر از کارشناسان مسلط به تمامی امور بیمه ای در برنامه رادیویی این شرکت حضور خواهند یافت و تمامی قوانین و ضوابط بیمه را برای کارکنان ذوب آهن تشریح خواهند کرد .

وی یاد آور شد : پرداخت بیمه به شاغلین و بازنشستگان از تاریخ 1/1/98 تا 25/1/98 جمعاً حدود 72 میلیارد تومان تخمین زده شد که  با صدور معرفی نامه ها از مراکز اعلام و به تمامی اسناد رسیدگی می گردد . شایان ذکر است بررسی و اعلام نتیجه نهایی موارد درخواستی کارکنان ذوب آهن به نشستی دیگر موکول گردید که نتیجه آن از طریق روزنامه آتشکار و پرتال ذوب آهن اعلام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها