موج
کدخبر : ۴۰۲۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402426

به میزبانی منطقه ۸ شهرداری تهران انجام شد

به همت شهرداری منطقه ۸، نخستین دوره مسابقات تفریحی - ورزشی بانوان کوتاه قامت و معلول به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و روز ملی پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه ۸ تهران گفت: توجه به افزایش تحرک، پویایی و شادابی بانوان به خصوص بانوان کوتاه‌قامت و دارای معلولیت، ارتقاء سطح مشارکت معلولان در فعالیت های ورزشی همچنین معرفی رشته‌های متنوع مناسب با شرایط این قشر از مهمترین اهداف برگزاری این رقابت ها بود.

شهردار منطقه ۸ افزود: در حال حاضر با توجه به اهمیت روز‌افزون فعالیت‌های حرکتی و ورزشی برای معلولان، هدف اصلی این است که سلامتی این قشر تا حد امکان باز گردانده یا حفظ شود ضمن اینکه حضور در اجتماعات ورزشی و منزوی نشدن معلولان هم یکی دیگر از این اهداف است.

تنهایی گفت: ورزش فعالیت درمانی-‌تفریحی است و هم پر‌کننده اوقات فراغت معلولان است و در صدد هستیم برنامه های مستمر و متنوعی برای این قشر داشته باشیم .

در این برنامه ایستگاه های ورزشی تفریحی و رقابت های دوستانه در رشته‌های فلوربال، رینگ بال، شوت‌دارت، پدل پارکی، بهکاپر، تیر و کمان و ... برای بانوان کوتاه قامت و معلول برگزار شد .

این برنامه با حضور افسانه بیابانی معاون سازمان ورزش شهرداری تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه و جمعی از مدیران منطقه و با همکاری کمیته ورزش انجمن کوتاه قامتان ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه بانوان برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`