موج
کدخبر : ۳۷۶۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376008

احمد محبی:

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد: این حمایتها در راستای ارج نهادن به زحمات تاکسیرانان، در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا که مشغول خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی هستند می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احمد محبی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: طبق مصوبات شورای شهر مشهد در سال ۱۴۰۰ رفاهیات قابل توجهی برای حمایت از تاکسیرانان فعال در شرایط سخت کرونایی در نظر گرفته شده که پس از طی شدن مراحل اداری به همه تاکسیرانان واجد شرایط اهدا می‌شود.

احمد محبی اظهار کرد: با توجه به نتایج پیگیری‌ها از سوی سازمان تاکسیرانی و در راستای حمایت و ارج نهادن به زحمات تاکسیرانان که در شرایط سخت، پس از شیوع ویروس کرونا در مشهد مشغول خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بوده و هستند، رفاهیات قابل توجهی طبق مصوبات شورای شهر مشهد در سال ۱۴۰۰ تصویب شده که پس از طی شدن مراحل اداری به همه تاکسیرانان مشهد واجد شرایط اهدا می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: این رفاهیات به همه تاکسیرانان دارای پروانه بهره برداری و مجوز تاکسیرانی معتبر که هرگونه بدهی اعم از آبونمان، جریمه و مسدودی در سامانه جامع تاکسیرانی و چک برگشتی ندارند و کد QR طرح کیان و تاکسی متر به‌روز دارند تعلق می‌گیرد.

احمد محبی در خاتمه بیان کرد: استفاده از این رفاهیات لزوماً با رعایت موارد فوق امکانپذیر است در غیر اینصورت مسئولیت نبود امکان استفاده از این رفاهیات بر عهده شخص تاکسیران است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها