موج
کدخبر : ۲۷۰۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270008

محمود میر لوحی در نشست خبری پایان سال مطرح کرد

محمود میرلوحی ظهر امروز در نشست خبری خود در مورد احضارش به دادگاه بابت شکایت قالیباف شهردار سابق تهران با بیان این‌که من به بازپرسی رفتم و نکاتی را مطرح کردم، اظهار کرد: البته بازپرس اصرار داشت که به دلیل رعایت شأن رای مردم به صورت غیابی از من بازپرسی کند، اما من قبول نکردم و کیفرخواست صادر شد و فعلاً با قرار کفالت  آزاد هستم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج محمود میرلوحی ظهر امروز در نشست خبری خود در مورد احضارش به دادگاه بابت شکایت قالیباف شهردار سابق تهران با بیان این‌که من به بازپرسی رفتم و نکاتی را مطرح کردم، اظهار کرد: البته بازپرس اصرار داشت که به دلیل رعایت شأن رای مردم به صورت غیابی از من بازپرسی کند، اما من قبول نکردم و کیفرخواست صادر شد و فعلاً با قرار کفالت  آزاد هستم.

وی با بیان این‌که بروید مصاحبه‌های من را بخوانید و ببینید به چه دلیل در مورد چه موضوعاتی از من شکایت کرد، گفت: من در مصاحبه‌ام صحبت از هزینه‌های خاص در سال آخر کردم و عنوان داشتم که ما از روحانی درس گرفته و سند تحویل و تحول را ایجاد کردیم، اما شهردار اسبق از من شکایت کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان این‌که براساس شش بند قانونی عضو شورا موظف است که به مردم اطلاع‌رسانی کند، اظهار کرد: روز دادگاهم غفلتی انجام شد و من دیر رسیدم آنها نیز رای را صادر کردند.

میرلوحی با بیان این‌که هاشمی نامه‌ای نوشت که بنده حرف و نظر شورا را اعلام کردم اظهار کرد: واقعیت این است که فارغ از موضوع من، اختیارات شوراها به چالش کشیده شده و ما باید بدون دغدغه صحبت کنیم نه این‌که صحبت نکنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها