موج

مرتضی الویری عضو شورای شهر مطرح کرد

مرتضی الویری با تشریح ارقام بودجه گفت :جمع کل درآمدها و منابع بودجه سال 98 ، 18 هزار و 238 میلیارد تومان در کمیسیون تلفیق مورد موافقت قرار گرفت که 8 هزار و 700 میلیارد تومان درآمدها، 8 هزار و 350 میلیارد تومان منابع حاصل از سرمایه و 1200 میلیارد تومان دارایی های مالی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، مرتضی الویری با اشاره به ارقام بودجه گفت: جمع کل درآمدها و منابع بودجه سال 98 شهرداری تهران ، 18 هزار و 238 میلیارد تومان در کمیسیون تلفیق مورد موافقت قرار گرفت که 8 هزار و 700 میلیارد تومان درآمدها، 8 هزار و 350 میلیارد تومان منابع حاصل از سرمایه و 1200 میلیارد تومان دارایی های مالی است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به بودجه سازمان ها و شرکت ها، خاطرنشان کرد: بودجه سازمان ها و شرکت ها 5 هزار و 671 میلیارد تومان است و در تبصره ها تلاش شده خزانه داری الکترونیک، شفافیت و انضباط پذیری در بودجه در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در حوزه مصارف، اولویت با حمل و نقل عمومی ، دیون و مطالبات و موضوعات زیست محیطی بوده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اضافه کرد: می توان با 1500 کیلومتر فیبر نوری جواب آنتن های سراسری شهر را که منظر شهری را هم نازیبا کردند و از نظر مسائل بهداشتی نیز مناسب شهر نیستند، جمع آوری کنیم.

وی در پایان خطاب به اعضای شورا گفت: نباید از بودجه انتظار معجزه داشته باشیم. تصمیماتی وجود دارد که می تواند آثار خود را بر زندگی مردم و حتی بودجه شهرداری بگذارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها