English

فرمانده نیروی هوایی ارتش از یگان سربازی قرارگاه پشتیبانی نهاجا بازدید کرد

امیر واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در شهرک شهید شجاعی از یگان سربازی قرارگاه پشتیبانی نیروی هوایی ارتش بازدید و با کارکنان وظیفه گفتگو کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش از یگان سربازی قرارگاه پشتیبانی نهاجا بازدید کرد
به گزارش خبرگزاری موج

​، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه امیر سرتیپ خلبان علی اکبر طالب زاده معاون هماهنگ کننده نهاجا و امیر سرتیپ دوم زارع فرمانده قرارگاه پشتیبانی این نیرو با حضور در شهرک شهید شجاعی از یگان سربازی قرارگاه پشتیبانی نهاجا بازدید و با کارکنان وظیفه دیدار و گفتگو کرد.

امیر سرتیپ واحدی در این بازدید خطاب به سربازان با بیان اینکه شما سربازان، عزیزان ما و مایه زینت و فخر کشور هستید، اظهار کرد: شما آینده سازان این کشور عزیز و پهناورید، قدرخودتان را بدانید و در جهت صحیح و برای ساخت یک جامعه اسلامی رو به جلو حرکت کنید تا دشمن را مأیوس کنید.

وی افزود: پوشیدن لباس مقدس سربازی افتخار بزرگی است که نصیب ما و شما شده است، چرا که با پوشیدن این لباس ما برای اعتلای نظام اسلامی و حراست از جمهوری اسلامی ایران گام برمی داریم و امیدواریم که تلاش ها و اقدامات ما موجب رضایت حضرت ولی‌عصر(عج) و نایب بر حقشان حضرت امام خامنه‌ای باشد.

در این دیدار کارکنان وظیفه نیز به صورت چهره به چهره با فرمانده نیروی هوایی ارتش گفتگو و خواسته ها و انتظارات خود را بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه