English

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش:

رادارهای ایرانی کوچکترین تحرکات هوایی را زیر نظر دارند

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش گفت: همه تحرک های هوایی حتی در خارج از مرزهای کشور تحت رصد و پایش سامانه‌های راداری ساخت داخل است.

رادارهای ایرانی کوچکترین تحرکات هوایی را زیر نظر دارند
به گزارش خبرگزاری موج

 به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ دوم جعفر صالح جانشین منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش صبح امروز در بازدید از سایت رادار تاکتیکی پلدشت اظهار کرد: امروز پدافند هوایی به عنوان یکی از مولفه های قدرتمندِ اقتدار کشور نقش برجسته ای در خنثی سازی تهدیدات دشمن داشته است.

وی با اشاره به اینکه پدافند هوایی تبلور و تجلی اعتقاد به نبوغ و استعداد جوان ایرانی است، افزود: کارکنان جوان پدافندهوایی با اتکا به توانمندی های بومی و درونی خود با دست یابی به فناوری های نوین و روزآمد دفاعی حماسه هایی را رقم زدند که هر ایرانی به آن افتخار می کند.

امیرسرتیپ دوم صالح تاکید کرد: همه تحرک های هوایی حتی در خارج از مرزهای کشور تحت رصد و پایش سامانه‌های راداری ساخت داخل است و ما اجازه نخواهیم داد معاندان جمهوری اسلامی به امنیت و آسایش ملت عزیز ایران خدشه ای وارد کنند.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش در ادامه با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به خوبی قدرت و تعالی اقتدار پدافند هوایی را حس و درک کرده اند، تصریح کرد: هیچ تحریم، تهدید و محدودیتی در افزایش اقتدار بازدارندگی نیروهای مسلح تأثیرگذار نبوده و نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه