English

معاون رئیس جمهور:

طرح زیست عفیفانه هم اکنون در ۶ استان در حال اجرا است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ابراز داشت: طرح زیست عفیفانه هم اکنون در ۶ استان در حال اجرا است و به زودی در سراسر کشور فراگیر می‌شود.

طرح زیست عفیفانه هم اکنون در ۶ استان در حال اجرا است
به گزارش خبرگزاری موج

، انسیه خزعلی در نشست مشترک با جمعی از نخبگان دانش آموزی، دانشجویی و حوزوی استان گفت: این معاونت با اجرای طرحی به نام زیست عفیفانه درصدد آگاهی والدین و دانش آموزان از سبک زندگی، سواد رسانه‌ای و نوع تعامل دانش آموزان با خانواده و اجتماع است.

خزعلی با عنوان اینکه این طرح، بین آستان قدس رضوی و وزارت آموزش و پرورش به منظور پرورش مربیان به صورت مشترک در حال اجراست افزود: این طرح در مرحله نخست برای والدین و سپس برای همگان اجرایی می‌شود.

وی گفت: این طرح زیست عفیفانه هم اکنون در ۶ استان در حال اجرا است و به زودی در سراسر کشور فراگیر می‌شود.

خزعلی اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان به حوزه اشتغالزایی زنان در سال جاری را زمینه ساز افزایش اشتغال دانست و افزود: طی قرارداد با درگاه اینترنتی کسبی نو، زمینه‌های تبلیغ و فروش کالاهای تولیدی زنان کارآفرین فراهم شده است.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اجرای طرح جوانی جمعیت از نظارت بر چگونگی اجرای طرح‌های حمایتی جوانی جمعیت خبر داد و گفت: ساخت خوابگاه متاهلان در دانشگاه‌ها و ایجاد مهدهای کودک و اتاق کودک و مادر در ادارات از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در این خصوص انجام شده است.

خزعلی با ابراز نگرانی از روند کاهشی زادآوری و افزایش پیری جمعیت در دو استان شمالی گیلان و مازندران این را هم افزود: بسته‌های حمایتی طرح جوانی جمعیت در دولت سیزدهم از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است و حمایت‌ها در آینده‌ای نزدیک بیشتر هم می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه