English

معاون رئیس‌جمهور:

۱۷۰۰ کاندیدای زن برای مجلس دوازدهم تایید صلاحیت شدند

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده ابراز داشت: با توجه به ۱۷۰۰ کاندید نماینده زن در مجلس دوزادهم نیاز داریم تا برای جامع نگری در همه مسائل جامعه تعداد بیشتری از نمایندگان خانم در مجلس حضور یابند.

۱۷۰۰ کاندیدای زن برای مجلس دوازدهم تایید صلاحیت شدند
به گزارش خبرگزاری موج

، انسیه خزعلی افزود: همانگونه که همه در مقابل خود و خانواده مسوولیت داریم دربرابر سرنوشت کشور هم مسوولیم و باید منافع ملی و حقوق شهروندی را پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به ۱۷۰۰ کاندید نماینده زن در مجلس دوزادهم نیاز داریم تا برای جامع نگری در همه مسائل جامعه تعداد بیشتری از نمایندگان خانم در مجلس حضور یابند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و‌ خانواده  گفت : انسان ها رویکردهای متفاوتی در برابر هم و جامعه دارند؛ برخی خوش‌بین هستند که بین صالح و اصلح می توانند اصلح را انتخاب کنند و برخی نقاط ضعف مسائل را بیشتر می بینند که‌می‌بایست آنکه ضرر و آسیب کمتری به جامعه می زند را شناسایی کنند.

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری همواره بر نقش بی بدیل زن در خانواده، مسائل کلان و امور سیاسی کشور تاکید دارند و اینکه با مشارکت زنان در صحنه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی به عنوان انتخاب کننده و انتخاب شونده می توانند بسیار تاثیرگذار باشند.

خزعلی گفت: با توجه به جمعیت فعال و متخصص زنان باید از مهارت این قشر به خوبی استفاده کرد تا نگاه کامل تری به مسایل مختلف جامعه داشت.

وی اعلام کرد: مردم به ویژه زنان جامعه به نامزدی رای دهند که با احساس مسوولیت، تعهد بیشتر، آینده نگری و شناخت از مسایل کشور بتواند گام های موثری برای مردم و جامعه بردارد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه