موج
کدخبر : ۴۰۷۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407556

فرمانده و مسئولان ارشد نیروی دریایی ارتش با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش و حجت‌الاسلام حسین صنعت‌پور امیری رئیس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش به همراه جمعی از فرماندهان، مسئولان و کارکنان مناطق و پایگاه‌های این نیرو با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام(ره) تجدید میثاق کردند.

فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی ارتش در این مراسم ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره)، شهدا با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی ادای احترام کردند. همچنین فرماندهان و کارکنان این نیرو بعد از این مراسم با حضور در گلزار شهدا، ضمن عطرافشانی و غبارروبی از قبور شهدای نیروی دریایی با آرمان‌ها و اهداف بلند این یاران سفر کرده تجدید عهد و پیمان کردند.

هفتم آذر که به عنوان روز نیروی دریایی ارتش نامگذاری شده است، سالروز حماسه‌آفرینی پرسنل ناوچه موشک انداز «پیکان» و سالروز آغاز عملیات مروارید در جنگ ایران و عراق (۱۳۵۹) است که منجر به خسارات بسیار شدید و جبران ناپذیر به نیروی دریایی عراق و منهدم‌سازی کامل ۲ پایانه عظیم نفتی البکر و الامیه، واقع در اروندرود شد.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: تجدید میثاق

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها