موج
کدخبر : ۳۹۳۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393550

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به دلیل ظرفیت چشم‌گیری که در این نیروی راهبردی وجود دارد، مجموعه نیروی دریایی ارتش می‌تواند با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصان و استفاده از ویژگی‌های مثبت کارکنان و پیشکسوتان هر ناممکنی را ممکن سازد.

به گزارش خبرگزاری موج بنا به اعلام آجا، آیین تکریم و معارفه فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش با حضور امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نداجا، حجت‌الاسلام «حسین صنعت‌پور امیری» رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا و جمعی از فرماندهان و معاونین در ستاد نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

دریادار ایرانی در این مراسم، پیشرفت و صعود ممتد نیروی دریایی ارتش در عرصه‌های مختلف را یک تکلیف دانست و اظهار داشت: مسیر ما باید، مسیر ارتقاء و اعتلا باشد و این موضوع به تلاش جهادی و حساب‌شده نیاز دارد.

وی جمله «راه ما راه حسین (ع) است» را شعار راستین نیروی دریایی ارتش خواند و گفت: به دلیل ظرفیت چشم‌گیری که در این نیروی راهبردی وجود دارد، مجموعه نیروی دریایی ارتش می‌تواند با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصان و استفاده از ویژگی‌های مثبت کارکنان مانند وظیفه‌شناسی و تلاش‌های بی‌شائبه و با تکیه بر تجارب گذشتگان و پیشکسوتان هر ناممکنی را ممکن سازد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش اضافه کرد: این‌که می‌گوییم «راه ما راه حسین (ع) است» این همان ویژگی وظیفه‌شناسی و پادررکاب بودن است که با این نگاه می‌توانیم کار‌های بزرگی را به انجام برسانیم.

 ایرانی با تأکید بر اهمیت جایگاه استراتژیک فرماندهی فنی در سطح نیرو، گفت: فرمانده فنی، یک محور اصلی در نداجا است و ما اگر بخواهیم فرامین فرماندهی معظم کل قوا در زمینه خودکفایی و بی‌تأثیر کردن تحریم‌ها را به سرمنزل مقصود برسانیم، مجموعه نیروی دریایی ارتش و به‌خصوص فرماندهی فنی باید با تلاش و دقت مضاعف موجب پیشرفت‌های روزافزون شود تا در سطح کلان، شعار راهبردی این نیرو را متبلور کند.

فرمانده نداجا ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های ناخدایکم «ظهیرنیا»، انتصاب امیر دریادار دوم «فاضل‌نیا» را به‌عنوان فرمانده فنی این نیرو تبریک گفت و خاطرنشان کرد: امیر فاضل‌نیا در زمان فرماندهی کارخانجات نیروی دریایی ارتش ثابت کرد که با ابتکار و نوآوری خود در زمینه تسلیحاتی می‌تواند در راستای تحقق هرچه بیشتر اقتدار جمهوری اسلامی ایران مأموریت‌های محوله را به انجام برساند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها