موج
کدخبر : ۳۹۳۳۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393336

امیر سرتیپ صباحی فرد مطرح کرد؛

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در آستانه دهم شهریور و روز پدافند هوایی در جمع کارکنان وظیفه گروه پدافند هوایی فردو قم گفت: نیروی پدافند هوایی با تکیه بر نیروی انسانی با صلابت، مقتدر و با انگیزه در تمامی صحنه ها در دنیا حرف برای گفتن دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه دهم شهریور  و روز پدافند در جمع کارکنان وظیفه گروه حضرت معصومه(س) فردو گفت: لباس سربازی لباس پر افتخار و مقدسی است و همه ما که لباس به تن داریم سرباز ولایت هستیم و باید قدر این لباس را بدانیم.

وی با اشاره به جانفشانی، مجاهدت و خدمات ارزنده کارکنان وظیفه در طول دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: در بازنگری خاطرات 8 سال دفاع مقدس سربازان پدافند افتخارات بزرگی آفریده  و برگ زرینی در دفتر جنگ تحمیلی به یادگار گذاشتند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه مسئولیت کارکنان وظیفه در کنار کارکنان پایور بسیار حساس و سنگین  است، تصریح کرد: حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و ارتقای کشور در تمامی زمینه ها علمی،فرهنگی هنری و نظامی از اولویت های اساسی تمام نیروی انسانی است.

امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه نیروی پدافند هوایی با تکیه بر نیروی انسانی با صلابت، مقتدر و با انگیزه در تمامی صحنه ها در دنیا حرف برای گفتن دارد، ادامه داد: هموطنان عزیزمان در ایران اسلامی به پشتوانه غیورمندان نیروهای مسلح بویژه نیروی پدافند هوایی با آسودگی خاطر به امورات روزمره مشغول هستند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها