موج
کدخبر : ۳۸۰۳۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380348

سردار قاآنی:

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: پیام مقاومت به فرزندان فلسطین این است که از حالا باید برای اداره کل سرزمین فلسطین برنامه ریزی کنید. رژیم صهیونیستی بدون تردید باید به زمانی بیاندیشد که این سرزمین دیگر در اختیار آن‌ها نیست.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه صبح امروز شنبه ٨ خرداد ماه در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار «سید محمد حجازی» که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار کرد: وقتی شخصیت شهید حجازی را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که از قبل از انقلاب در مبارزه با رژیم ستم‌شاهی قرار داشته و بعد از انقلاب هم با حضور در دوران دفاع مقدس فعالیتی مستمر دارد که نشان می‌دهد شهید حجازی مرد میدان مبارزه بوده است.

وی افزود: شهید حجازی حدود ۱۰ سال فرمانده نیروی مقاومت بسیج بوده و در این اواخر هم در عرصه بین‌المللی مقاومت حضور داشت که باعث شد شتاب مجاهدان ما در عرصه مقاومت سرعت بیشتری بگیرد؛ لذا وقتی اسرائیل با تمام توان حمله می‌کند، مجاهدان فلسطینی در مقابل آن‌ها با اقتدار می‌جنگند.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: رژیم صهیونیستی وقتی می‌خواهد به مردم خودش اطمینان دهد، صحبت از گنبد آهنین و فلاخن داود می‌کند، اما مجاهدان فلسطینی بیشترین موشک را به تل‌آویو زدند که پوچ بودن اطمینان‌هایی که می‌دادند را نشان داد و در این بین شهید حجازی در پر کردن دست مقاومت تلاش زیادی کرد که نتیجه تلاش‌های وی در چنین زمان‌هایی مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: پیام مقاومت به فرزندان فلسطین این است که از حالا باید برای اداره کل سرزمین فلسطین برنامه ریزی کنید. رژیم صهیونیستی بدون تردید باید به زمانی بیاندیشد که این سرزمین دیگر در اختیار آن‌ها نیست. قبل از اینکه خانه‌هایی که در اروپا و کشور‌های دیگر فروخته و به فلسطین آمده اید، گرانتر شود، به خانه هایتان بازگردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها