موج
کدخبر : ۳۷۹۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379000

امیر نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نظم و انضباط لازمه کار نظامی‌گری و محیط‌های نظامی است، بهره‌گیری و اجرای امور انضباطی برای آگاهی‌بخشی به سربازان و در راستای حفظ شأن و شخصیت سربازان انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم پرسش و پاسخ و دیدار چهره به چهره با کارکنان وظیفه آموزشی در فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی که به‌صورت وبیناری با مراکز آموزشی پایگاه‌های هوایی شهید بابایی اصفهان و شهید دوران شیراز نیز برگزار شد، با بیان اینکه نیروی رزم در نیروی هوایی ارتش خلبانان هستند، اظهار کرد: تمام تلاش ما در نیروی هوایی این است که از تخصص و توانمندی سربازان در بخش‌های پشتیبانی استفاده کنیم تا بهره‌وری کار افزایش پیدا کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در تمام دیدار‌های عمومی و خصوصی با فرماندهان نیروی هوایی ارتش، به‌طور ویژه در مورد سربازان توصیه‌های ارزشمندی کرده‌اند و به‌طور کلی نگاه خاص و ویژه‌ای به سربازان و دغدغه‌های آن‌ها به عنوان آینده‌سازان کشور دارند و ما نیز ملزم به اجرای فرامین و توصیه‌های معظم‌له هستیم.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه نظم و انضباط لازمه کار نظامی‌گری و محیط‌های نظامی است، ادامه داد: بهره‌گیری و اجرای امور انضباطی برای آگاهی‌بخشی به سربازان و در راستای حفظ شأن و شخصیت سربازان انجام می‌گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به پیشرفت‌های نیروی هوایی در سال‌های اخیر گفت: هواپیما، پیچیده‌ترین فناوری در جهان است، به‌طوری که از تمام علوم با گرایش‌های مختلف در ساخت آن استفاده می‌شود و نیروی هوایی در سال‌های پس از انقلاب اسلامی، پیشرفت قابل توجهی در ساخت هواپیما و شبیه‌ساز‌ها و قطعات آن داشته است.

وی با اشاره به نقش نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس وظایف حیاتی و متعددی برعهده داشت که از جمله آن می‌توان، حمله به تاسیسات نظامی و اقتصادی عراق با هدف فلج کردن اقتصاد آن کشور و جلوگیری از پشتیبانی از جبهه جنگ، پشتیبانی از سایر نیرو‌ها مانند نیروی زمینی و دریایی و حملات آفندی به خاک دشمن و همچنین مواردی مانند اسکورت نفتکش‌ها اشاره کرد و در این راه خلبانان زیادی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

سرتیپ نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: در دنیای امروز عرصه جنگ‌ها متنوع شده و دشمن به جنگ سایبری و شناختی رو آورده است؛ لذا وظیفه شما جوانان عزیز، تقویت خود در عرصه‌های شناختی و افزایش آگاهی لازم در زمینه جنگ نرم است.

در این مراسم به سوالات طرح شده از سوی سربازان و کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش که از مراکز آموزشی ارسال شده بود، توسط امیر سرتیپ نصیرزاده و معاون نیروی انسانی این نیرو پاسخ داده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها