موج
کدخبر : ۳۷۸۴۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378458

امیر هادیان:

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: می‌ توان گفت که سربازان یکی از اصلی‌ترین عامل قدرت دفاعی و آینده سازان کشور محسوب می‌شوند و توجه ویژه به این نیروی جوان از برنامه‌های راهبردی نیروی هوایی ارتش است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پادگان شهید قدس این نیرو ضمن بازدید از آسایشگاه‌های سربازی، سالن غذاخوری، مرکز بهداشتی و درمانی و بخش‌ های مختلف این مرکز آموزشی، روند اجرایی طرح‌های مصباح سربازان را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرتیپ هادیان در این بازدید گفت: جمعیت جوان هر کشوری، از مولفه‌های اصلی قدرت ملی آن کشور به حساب می‌آید و می‌ توان گفت که سربازان یکی از اصلی‌ترین عامل قدرت دفاعی و آینده سازان کشور محسوب می‌شوند و توجه ویژه به این نیروی جوان از برنامه‌های راهبردی نیروی هوایی ارتش است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تاکید زیادی به اهمیت جایگاه و تکریم سربازان دارند و راهبرد ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرمانده نیروی هوایی ارتش نیز بر حفظ کرامت و منزلت سربازان است. برای همه فرماندهان و سربازان عزیز در این پادگان از خداوند متعال توفیق در خدمت را خواستارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها