موج
کدخبر : ۳۷۸۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378258

سردار افشار در جمع خبرنگاران:

فرمانده پیشین نیروی مقاومت بسیج گفت: باید همت کنیم دولت توانمند جهادی و انقلابی را سرکار بیاوریم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، سردار علیرضا افشار  فرمانده پیشین نیروی مقاومت بسیج بعد از ثبت نام در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: انتخابات سرنوشت ساز است و دولت مسئولیت بسیار سنگینی دارد و بخش عمده مسائل اجرایی در دولت متمرکز شده است. 

وی افزود: باید همت کنیم دولت توانمند جهادی و انقلابی را سرکار بیاوریم. بنده با توجه به تجارب گذشته در جهاد سازندگی و محرومیت زدایی، دفاع مقدس و سپس در بسیج به میدان آمدم. 

سردار افشار تصریح کرد: بعد از بسیج بنده در دانشگاه امام حسین انجام وظیفه کردم. آقای معین آن زمان که وزیر علوم بودند در مورد دانشگاه امام حسین گفتند که این دانشگاه امید آینده است. 

افشار افزود: بخشی از برنامه‌هایم اجرای آزمایشی داشتند، یکی از برنامه هایم در خصوص اشتغل در حال اجرا در استان مازندران است. اجرای این برنامه‌ها با یک کابینه مقتدر و قوی امکانپذیر است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه داشتن به معنای کنار گذاشتن برنامه دولت‌های قبل نیست، این کار خسارت بزرگی است.

افشار تصریح کرد: اگر مسکن مهر اشکال داشت باید آن را اصلاح کرده و اجرا می‌کردیم و برنامه‌های بنده مکمل آن برنامه هاست و رویکرد مردمی دارند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات سرنوشت ساز است و دولت مسئولیت بسیار سنگینی دارد، بیان کرد: بخش عمده مسائل اجرایی در دولت متمرکز شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها