موج
کدخبر : ۳۷۸۲۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378226

مهرعلیزاده در جمع خبرنگاران:

معاون دولت اصلاحات گفت: حذف اقلام اساسی از سفره های مردم ریشه در ضعف های مدیریتی دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محسن مهرعلیزاده معاون دولت اصلاحات در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: فقر، تنگدستی و بیکاری شکاف هایی است که در طول چند سال گذشته ایجاد شده و فاصله غیر قابل باوری را ایجاد کرده تا دولتی که امسال تشکیل می شود با معیارهای اسلامی باشد.

وی ادامه داد: اختلاف نظرها و فشارهایی که در عرصه داخلی ایجاد شده و موجب خدشه دار شدن منافع ملی و آسایش ملی شده دولتی را می طلبد که با روح عملگرایانه همه گروه ها و فعالین بتواند راه‌حل هایی را برای رفع مشکلات صادرات و‌ تولید فراهم کند.

مهرعلیزاده افزود: به نظر من اصلاح امور اقتصادی و‌ رونق تولید حاصل هم اندیشی همه سوابق است و امروز اولویت کشور اقتصاد است و‌برای رفع مشکلات اقتصادی و‌ ریشه کن شدن فقر و تنگدستی و افزایش بی رویه قیمت‌ها و بروز فقر و بیکاری زمانی می توان مشکلات را حل کرد که فردی آشنا به مدیریت خرد و کلان در حوزه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و سایر حوزها بر مسند کار باشد.

وی تصریح کرد: «فقط برای مردم بودن» اگر در روحیه رئیس‌جمهور آینده باشد شکاف‌های ایجاده حل می شود و مردم با تمام وجود در پشت سر دولت خواهند بود.

مهرعلیزاده تصریح کرد: برنامه من بر محور یک برنامه مشخص است و مثال این برنامه در اروپا انجام می شود از این رو اقتصادی که بتواند نیاز ما به نفت و وابستگی بودجه کشور به نفت را به صفر برساند لازمه کار ماست.

وی افزود: بیش از ۲ میلیون دلار در بازار بورس از صندوق توسعه ملی برداشته شده است از این رو امیدوارم با مشارکت پرشور مردم در انتخابات دولتی در راستای درخواست مردم شکل گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها