موج
کدخبر : ۳۷۸۱۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378181

وزیر کشور در جمع خبرنگاران:

وزیر کشور گفت: هماهنگی های لازم میان همه دستگاه ها وجود دارد و مشکلی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از بازدید از روند ثبت نام ها در ستاد انتخابات کشور در جمه خبرنگارن، اظهار داشت: از همه عزیزان که در عرصه رسانه ها با وزارت کشور در این چندماه همکاری خوبی را داشتند قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: امروز روز سوم ثبت نام است و طبق گزارش وزارت کشور تا روز گذشته 130 نفر ثبت نام کرده اند.

وزیر کشور افزود: هماهنگی های لازم میان همه دستگاه ها وجود دارد و مشکلی وجود ندارد.

وزیر کشور عنوان کرد: امیدوارم این همکاری، رعایت قوانین و دستورالعمل‌های کرونایی تا آخرین روز برگزاری انتخابات و شمارش آرا از سوی همه نامزدها، ستادهایشان و مردم رعایت شود. ما در یک شرایط ویژه و استثنایی این انتخابات را برگزار می‌کنیم که هیچگاه مواجه با این شرایط نبودیم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه هماهنگی لازم بین همه دستگاه‌ها هست، گفت: مسئله خاصی در روند فعالیت‌ها نداشتیم و انشالله از این به‌بعد هم نخواهیم داشت، تدارکات، ملزومات و تسهیلات آماده است. هیئت‌های اجرایی ونظارت وکسانیکه مسئول تامین امنیت انتخابات هستند، کار‌ها را به خوبی انجام دادند.

وی بیان کرد: از ۴ ماه قبل فضای امنیتی، انتظامی و مولفه‌های موثر در انتخابات را بررسی کردیم وسه روز قبل، جلسه‌ای بود که نشان داد، فضای امنیتی و انتخاباتیک املا آماده است و امیدواریم همه مردم به دستگاه‌های امنیتی و انتخاباتی کمک کنند این فضا را تا آخر دنبال کنیم. درحوزه پشتیبانی و رسانه‌ای نیز همینطور است.

وزیر کشور بیان کرد: باتوجه به فضای کرونایی، در تبلیغات نامزد‌ها سعی میکنیم با رعایت پروتکل ها، حداقل محدودیت و حداکثر تسهیلات را قائل شویم. اولویت ما حفظ سلامت وجان مردم است و رسانه‌ها با ابتکار، خلاقیت وتاثیرگذاری بیشتر این فضا را برای ما پوشش داده وکامل کنند. از هرنوع پیشنهاد رسانه‌ای در فضای مجازی ورسانه‌های مکتوب که بتواندموضوع مشارکت را پوشش دهد حتما استفاده می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها