موج
کدخبر : ۳۷۳۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373586

سردار سلیمانی خبر داد؛

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج توزیع می ‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه آغاز چهارمین مرحله کمک مومنانه بسیج که در محل این سازمان برگزار شد، گفت: سازمان بسیج مستضعفین در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی کمک‌های مومنانه خود را برای قشرهای آسیب‌پذیر جامعه آغاز کرد که در این رابطه سال گذشته طی سه مرحله کمک‌هایی را به این بخش از جامعه اهدا کرد.

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه از سنت‌های جامعه اسلامی است، افزود: بر این اساس امسال اولین مرحله سال جدید و چهارمین مرحله تاکنون آغاز می‌شود که در این رابطه مردم و خیرین مشارکت خوبی داشتند به نحوی که با استفاده از کمک‌های مردمی یک میلیون بسته معیشتی شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب، شکر، خرما و ماکارانی را میان جامعه هدف در ماه مبارک رمضان توزیع می‌کنیم.

سردار سلیمانی ادامه داد: البته پیش‌بینی می‌کنیم بواسطه مشارکت بیشتر مردم در ماه رمضان این تعداد بسته‌ها به یک و نیم میلیون بسته با ارزش ریالی حدود ۵۰۰ هزار تومانی برسد.

وی در خصوص فعالیت‌های بسیج در مقابله با کرونا عنوان کرد: کمک به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که بواسطه کرونا قرنطینه می‌شوند در قالب کمک‌های مومنانه فعالیت‌هایی پیش‌بینی شده است؛ علاوه بر این بسیج و وزارت بهداشت طرح مشترک مقابله با کرونا را با عنوان طرح شهید سلیمانی اجرا می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها