موج
کدخبر : ۳۷۲۳۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372359

ساداتی نژاد در صحن علنی مطرح کرد:

رییس کمیسیون کشاورزی گزارشی از دلایل گرانی نهاده های دامی را قرائت کرد و مدعی شد رییس جمهور با تصمیمات غیرکارشناسی مسئول این اوضاع است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزارسی موج، سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه 17 فروردین و در جریان قرائت گزارش این کمیسیون درباره توزیع نهاده‌های دامی اظهار داشت: 2.5 میلیون تن سالانه مرغ در ایران تولید می‌شود و در ردیف صادرکنندگان مرغ به سایر کشورها هستیم. 

وی افزود: چه اتفاقی افتاده که این افتخار و تلاش مجموعه تولید در کشورمان اینگونه به خاری صف‌های طولانی در سال 1400 تبدیل شده است و از همه بدتر اینکه 50 هزار تن مرغ برای اینکه تامین کمبود مرغ در کشور را داشته‌ باشیم را وارد کرده‌ایم. 

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های کمیسیون کشاورزی مجلس دلیل هرج و مرج و آشفتگی بوجود آمده در موضوع مرغ 5 مقصر اصلی دارد که به شرح ذیل است: 

1- تصمیمات غیرکارشناسی رئیس جمهور

2- عدم نظارت وزارت کشور

3- تصمیات غیر فنی و نقص فنی وزارت صمت

4- تصمیمات غیر صحیح وزارت جهاد کشاورزی

5- عدم تامین ارز مورد نیاز توسط بانک مرکزی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    من با بقیه دروغ های آقای کاظم خاوازي کاری ندارم چون در موسسه تحقیقات پنبه کار می کنم در خصوص آمار تولید پنبه کشور در دوره آقای حسن روحانی حدود ۵ برابر دروغ گفته است چیزی به اندازه افزایش قیمت مرغ.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها