موج
کدخبر : ۳۷۰۷۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370706

سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه خبر داد؛

سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه گفت که پاسخ رئیس جمهور به نامه اخیر امیر قطر را تقدیم مقامات وزارت خارجه این کشور کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، «حمیدرضا دهقانی پوده» سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه شب گذشته (پنجشنبه) در توئیتی از تقدیم پاسخ حسن روحانی رئیس جمهور به نامه اخیر « تمیم بن حمد آل ثانی » امیر قطر خبر داد.

وی در این باره نوشت: «امروز پاسخ دکتر روحانی رئیس جمهور محترم کشورمان به نامه امیر قطر جناب آقای شیخ تمیم بن حمد آل ثانی که آقای شیخ محمد بن عبد الرحمن آل ثانی به تهران آورده بود را به مقامات وزارت خارجه تقدیم کردم. گفت‌وگوی جمعی، منطقه قوی و امن بر مبنای تفاهم و همکاری هدف دو کشور است.»

توییت حمیدرضا دهقانی پوده

شیخ «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر ۲۷ بهمن ماه در رأس هیأتی متشکل از وزیر راه این کشور به تهران سفر کرد. وی در این سفر با حضور در محل وزارت امور خارجه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد و پس از آن به دیدار حسن روحانی رفت و پیام کتبی امیر قطر را تقدیم وی کرد.

«محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس جمهور روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره سفر وزیر خارجه قطر به ایران گفت: در دنیای امروز ارتباط بین همسایگان و کشورهای دوست رایج است و سفر غیرمترقبه معنایی ندارد. سفر وزیر امور خارجه قطر درباره روابط دوجانبه و آینده منطقه با توجه به تغییرات در روابط آنان با عربستان بود. در این سفر گزارشی به ما دادند و نظر ما را نسبت به آینده برجام و شرایطی که به وجود آمده به عنوان یک موضوع مهم پرسیدند. نه پیغامی برای ما داشتند و نه ما پیغامی به آنان دادیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها