موج
کدخبر : ۳۶۹۶۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369634

وزیر کشور چالش اصلی کشور را مشکلات معیشتی مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، افزود: مشکلات معیشتی از چالش های اصلی امروز ایران است و در این وضعیت علما و روحانیان در تبیین مسائل و آرامش بخشی به جامعه نقش موثری دارند.

وی عنوان کرد: گرانی معضلات زیادی برای مردم به وجود آورده است و باید با متخلفان در این حوزه برخوردهای جدی صورت بگیرد.

وزیر کشور گفت: سال ۱۴۰۰ امید می رود سال گشایش برای ملت ایران باشد و در این بین دعا نیز می تواند ملت ایران را در برابر مشکلات یاری کند.

وی در ادامه ابراز داشت: حدود ۲۰ کشور دنیا بصورت محدود واکسیناسیون بیماری کرونا را آغاز کرده اند و همین روال در کشور ما نیز در حال انجام است.

رحمانی فضلی تاکید کرد: در برهه ای از امسال تعداد فوتی های کرونایی در کشور به ۵۰۰ تن در روز رسیده بود اما در حال حاضر با افزایش تجربه، تجیهزات و امکانات مراکز درمانی وضعیت نسبت به گذشته مطلوب تر است.

وزیر کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری جلودار مسوولان کشور در مبارزه با کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و توجه زیادی بر کاهش آثار این ویروس در جامعه دارند.

وی تلاش های استان قم در مبارزه با بیماری کرونا را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: وضعیت قم و رعایت پروتکل های بهداشتی در بین مردم این استان مطلوب است.

رحمانی فضلی اضافه کرد: مردم به حرم اهل بیت(س) به عنوان مامن و پناهگاه توجه دارند و حضور زائران در این اماکن متبرک با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

وزیر کشور امروز در سفر به شهر مقدس قم بارگاه ملکوتی حضرت مصعومه(س) را زیارت کرد. وی ضمن دیدار با شماری از علما، در آیین افتتاح طرح های شهرداری قم سخنرانی خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها