موج
کدخبر : ۳۶۵۱۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365119

نیکزاد:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ریزی برای تولید مسکن بدون حضور رییس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پذیر نیست

به گزارش خبرگزاری موج، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 19 بهمن) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن اظهار داشت: مسکن یک مقوله فرابخشی است و برنامه‌ریزی برای تولید مسکن بدون بسیج بخش‌های مختلف کشور و هماهنگی بین آنها امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه بدون حضور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن امکان پیش بردن کارها فراهم نیست، افزود: در طرح جهش تولید و تامین مسکن چند تن از وزرا در نظر گرفته شده‌اند اما معتقدم که وزیر نفت جهت تامین گازرسانی به پروژه‌های مسکن و همچنین وزیر جهاد کشاورزی هم به جهت آنکه یکی از محورهای اساسی مسکن، زمین و تسهیلات است، در شورای عالی مسکن حضور داشته باشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه مسئول کمیته امداد هم باید در شورای عالی مسکن حضور داشته باشد، تصریح کرد: اگر قرار باشد مسئول کمیته امداد در شورای عالی مسکن باشد، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزستی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم باید در شورایعالی مسکن حضور داشته باشند. این در حالی است که از طرف نهادهای حمایتی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای عالی مسکن حضور دارد و کافی است.

نیکزاد خاطرنشان کرد: فلسفه مسکن مهر این بود کسانی که زمین، پول و تسهیلات ندارند، خانه برای آنان ساخته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها