موج
کدخبر : ۳۶۴۲۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364232

حاج علی ‌اکبری:

امام جمعه موقت تهران گفت: ضعف ساختاری را با نیروهای قوی می‌توان پوشش داد که به مرور نیز آن‌ها ساختار مناسب طراحی می‌کنند. بنابراین عملکرد موفق نظام اسلامی، وابسته به کارآمدی نیروهای قوی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران که به مناسبت آغاز دهه فجر در سازمان بسیج دانشجویی حضور یافته بود، در جلسه با محمد جواد نیک روش رئیس این سازمان با تقدیر و تشکر از فعالیت و عملکرد سازمان بسیج دانشجویی گفت: عملکرد بسیج دانشجویی حاصل تلاش نیروهای تیزبین آن مجموعه است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نقشه راهی که بسیج دانشجویی به آن دست یافته است، اظهار کرد: اگر آن نقشه راه پیگیری و اجرا شود نتایج خوبی خواهد داشت. مسیر ترسیم شده برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری است و هر زمان به بیانات رهبری عمل شده، توفیقات بیشماری بدست آمده است.

وی گرفتاری و مشکلات امروز جامعه را به دلیل عدم عمل به فرامین و بیانات رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: در کنار مباحثی که در بدنه بسیج دانشجویی براساس نهضت مسأله محور انجام می گیرد، زمینه رشد نیروهای انقلابی نیز فراهم گردد؛ چرا که امروز کشور نیاز به نیروهای انقلابی دارد و احساس می‌شود که چرخه کاملی برای رشد نیروهای انقلابی طراحی نشده است.

حاج علی اکبری با اشاره به موضوع ساختار، نیرو و توجه اساسی به تربیت نیروی قوی بیان داشت: ضعف ساختاری را با نیروهای قوی می‌توان پوشش داد که به مرور نیز آن‌ها ساختار مناسب طراحی می‌کنند. بنابراین عملکرد موفق نظام اسلامی، وابسته به کارآمدی نیروهای قوی خواهد بود.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پایان، با اشاره به فعالیت ائمه جمعه بیان داشت: اقدامات ائمه جمعه کشور در قالب یک برنامه راهبردی تدوین شده و بر این اساس، امام جمعه هر شهر نقشه تعالی منطقه خود را به کمک نخبگان منطقه طراحی می‌نماید. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها