موج
کدخبر : ۳۶۲۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362623

نیک بین در تذکر شفاهی:

نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: دولت غیر از اینکه سرمایه های مالی مردم را از بین برد، اعتماد مردم را به سرمایه گذاری در بورس که در واقع سرمایه گذاری در حاکمیت و نظام است را نیز از بین برد، دلالان با روابط ناسالم و رانت اطلاعاتی و حقوقی ها که به حق خود قانع نبودند، خون حقیقی ها را در شیشه کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی ، در تذکری شفاهی  با بیان اینکه تذکر من درخصوص تصمیم های غلط دولت درباره بازار بورس است، گفت: قوه قضائیه پیگیری کند چه کسانی در اواخر مردادماه خروار خروار سهام خود را فروختند و با پول مردم جیب خود را پر کردند.

وی تصریح کرد: دولت غیر از اینکه سرمایه های مالی مردم را از بین برد، اعتماد مردم را به سرمایه گذاری در بورس که در واقع سرمایه گذاری در حاکمیت و نظام است را نیز از بین برد،  دلالان با روابط ناسالم و رانت اطلاعاتی و حقوقی ها که به حق خود قانع نبودند، خون حقیقی ها را در شیشه کرده اند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به اینکه وزیر اقتصاد، خرید سهام پالایش یکم را تضمین و تبلیغ کرد، افزود: چه کسانی زیان سهامداران را جبران می کنند؟ آیا این زیان قابل جبران است؟  

نیک بین ضمن انتقاد شدید از عملکرد دولت در بازار سرمایه و بورس، تاکید کرد: شما سرمایه های مردم را از بین بردید. بارها و بارها با تصمیمات غلط خود انقلاب را تا لبه پرتگاه سقوط کشاندید در صورتی که این مردم پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.

وی در عین حال تاکید کرد: مقام معظم رهبری دیده بان انقلاب هستند  و طی ۴۰ سال بحران های زیادی را در مقاطع زمانی مختلف مدیریت کرده اند. ایشان که می فرمایند با گرگ رفاقت نکنید، می دانند که گرگ برای دریدن می آید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها