موج
کدخبر : ۳۶۲۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362412

آخرین مهلت ثبت نام در همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، مدیران جهادی تمدن ساز 11 بهمن ماه 1399 اعلام شد.

​به گزارش خبرگزاری موج، روح الله تولایی رئیس دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: دومین همایش بین‌ المللی گام دوم انقلاب ، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز به همت دانشگاه جامع امام حسین(ع) و با مشارکت 40 دانشگاه و نهاد معتبر علمی ملی و بین المللی و با حضور اندیشمندان و چهره های شاخص داخلی و جبهه مقاومت و آزادی خواهان جهان به صورت محدود حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

دبیر همایش اظهار داشت: این همایش با هدف تبیین مکتب شهید سلیمانی جهت استخراج الگوی مدیران جهادی و تعمیم آن در ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در تاریخ 14 و 15 بهمن ماه 1399 در تالار اندیشه دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار می شود.

تولایی با بیان اینکه برای سخنرانی در این همایش از یکی از سران قوا و فرماندهان عالی نیروهای مسلح دعوت شده است، افزود: ثبت نام و حضور در این همایش به صورت رایگان و مجازی است و برای کلیه شرکت کنندگان مجازی در همایش گواهی معتبر علمی صادر خواهد شد.

تولایی با دعوت از اندیشمندان، اساتید، کارشناسان، دانشجویان و علاقمندان شهید قاسم سلیمانی برای ثبت نام و حضور در همایش گفت: ثبت نام در این همایش از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس mgt.ihu.ac.ir  انجام می شود.

همایش بین المللی گام دوم انقلاب

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها