موج
کدخبر : ۳۵۹۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359450

پنجمین سمینار ملی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نَجما5)" در تاریخ پنجشنبه 11 دی 1399 به صورت مجازی برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج، پنجمین سمینار ملی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نَجما5)" با موضوع "مبانی معرفت شناسی و مفاهیم اساسی نقشه جامع مدیریت اسلامی" و با حضور اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگران مدیریت اسلامی حوزه علمیه و دانشگاه های سراسر کشور در تاریخ پنجشنبه 11 دی 1399 به صورت مجازی برگزار می گردد.

این سمینار با ریاست دکتر علی رضاییان (چهره ماندگار مدیریت ایران) بوده و با همکاری مشترک انجمن مدیریت اسلامی حوزه علمیه قم، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، دانشگاه علامه طباطبائی،  دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه قم، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر کشور برگزار می گردد.

سردار محمدرضا حسنی آهنگر رئیس دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام با موضوع سیر تحول نهاد علم در اسلام و غرب ، در افتتاحیه این سمینار سخنرانی خواهد کرد.

بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند در زمینه مدیریت اسلامی دعوت می شود جهت ثبت نام در این سمینار، حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 10 دی 1399 به سایت اینترنتی http://mgt.ihu.ac.ir مراجعه و فرم سمینار را تکمیل و ارسال نمایند.

ثبت نام در این سمینار رایگان بوده و برای کلیه شرکت کنندگانی که پیش از برگزاری سمینار ثبت نام نموده اند،  گواهی معتبر با امضای ریاست سمینار صادر خواهد شد.

سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها