موج
کدخبر : ۳۵۱۷۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351782

نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: بانک مرکزی مانند تانک جلوی معیشت مردم ایستاده است، مسئولان بانک مرکزی باید بدانند زمانی که عرضه و تقاضا به هم بریزد و متوازن نباشد، دیگر ترخیص کالاها معنایی ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه حدود صد میلیون تن برنج، روغن و دیگر کالاهای اساسی در گمرکات مانده و علت این مسئله عدم اجازه ترخیص از سوی بانک مرکزی است.

وی با بیان اینکه در واقع بانک مرکزی مانند تانک جلوی معیشت مردم ایستاده است، افزود: مسئولان بانک مرکزی باید بدانند زمانی که عرضه و تقاضا به هم بریزد و متوازن نباشد، دیگر ترخیص کالاها معنایی ندارد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قیمت نهاده های کشاورزی بسیار بالا است و همچنین قیمت گوشت زنده کم و قیمت گوشت در بازار بسیار زیاد است که این مسئله نشان می دهد باید نظارت ها در بازار افزایش پیدا کند.

نیک بین گفت: برای آنکه بیماری کرونا تبدیل به فوبیا نشود، باید در جامعه امید را افزایش داد و همه مسئولان از جمله رئیس جمهور باید به میدان بیایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها