موج
کدخبر : ۳۴۷۴۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347474

حاجی صادقی:

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: ما وارثان دفاع مقدس نباید اجازه دهیم فرهنگ و اصول حاکم آن دستخوش تحریف و فراموش یا تغییرشود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه که امروز در دومین مراسم "یادها و نام‌ها" در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران سخن می‌گفت، افزود: ما وارثان دفاع مقدس نباید اجازه دهیم فرهنگ و اصول حاکم آن دستخوش تحریف و فراموش یا تغییرشود. با اصول ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری است که می‌توانیم آن را حفظ کنیم با جهاد اکبر می‌توانیم ارزش‌های آن را حفظ کنیم. خاطرات دفاع مقدس مانند قصص قرآن عبرت‌آموز است و غلبه حق علیه باطل، ایستادگی و جهاد در راه خدا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به حضار در مراسم خاطرنشان کرد:رسالت و مأموریت شما که دفاع مقدس را خلق کرده‌اید حفظ آن است.اصول و مبانی عقبه‌های فکری که دفاع مقدس را خلق کرد نباید گرفتار انحراف شود. اگر تلاش ائمه و معصومین نبود آیا امروز خبری از آموزه‌های اسلامی بود؟ آیا اگر آموزه‌های کربلا نبود ما درس زنده نگهداشتن دین را داشتیم؟ امروز هم لازم است که رسالت خود را در روایتگری صحیح انجام بدهید و مانع تحریف شده و عامل بقای این فرهنگ شوید تا نسل امروز در میدان جدید سنگرنشینان شایسته ای باشند. این منشور چهل سالگی دفاع مقدس مقام معظم رهبری و زوایای آن را که حداقل ۲۰ محور در آن بیانات وجود داشت تحلیل کنید که راه عقب زدن دشمنان و بقای انقلاب است.

وی در پایان گفت: شهید میثمی را همه شما می‌شناسید. او عشق ویژه‌ای به شهید سلیمانی داشت. در فتح مهران وقتی گفتند که چه کسی در قلاویزان مانور می‌کند؟ شهید میثمی گفت: حاج قاسم می‌گوید که دو گردان دارم خوب گریه می‌کنند.

در بخشی از این مراسم از ۱۶۰ اثر مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با حضور سرلشکر حسین سلامی، سردار نائینی، سرلشکر رحیم صفوی، حجت‌الاسلام حاجی صادقی، مرتضی سرهنگی، سرلشکر ایزدی،  سردار کارگر، محسن رفیق دوست و سردار شکارچی  رونمایی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها