موج
کدخبر : ۳۴۷۲۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347288

شریعتی نیاسر طی تذکری:

نماینده تهران در مجلس در تذکری خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: وهن مجلس است که ۲۵ تا ۳۰ درصد نمایندگان در رای‌گیری شرکت نکنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون مالیات‌های مستقیم در دستور کار مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز  مجلس مطرح شده بود اما عدم شرکت نمایندگان در رای‌گیری‌ها موجب تذکرات پیاپی سید  امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شد. 

مالک شریعتی نماینده تهران در مجلس هم در تذکری در این باره اظهار داشت: حفظ شأن نمایندگان در این نیست که در هر ماده ۶۰ یا ۷۰ نفر مشارکت در رای‌گیری نداشته باشند، این موجب وهن مجلس شورای اسلامی است که ۲۵ تا ۳۰ درصد نمایندگان در رای‌گیری شرکت نکنند بعدا در رسانه‌ها می‌گویند که این اتفاق رخ داده است.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: من مدام از دوستان می‌خواهم که در رای‌گیری شرکت کنند حتی نام آنها را می‌برم اما توجهی نمی‌کنند.

وی مجددا خطاب به نمایندگانی که رای نمی‌دهند، گفت: نمایندگانی که مشغول قدم زدن هستند در رای‌گیری شرکت کنند، برای دقایقی رای دهند و به جای برگزاری جلساتی در قسمت انتهایی مجلس در رای‌گیری مشارکت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها