موج
کدخبر : ۳۴۰۸۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340803

پیام روابط عمومی ارتش بمناسبت روز خبرنگار؛

روابط عمومی ارتش گفت: پاسداری و دفاع از مرزهای فیزیکی بر عهده نظامیان و پاسداری از مرزهای فکری و فرهنگی بر عهده اصحاب قلم و رسانه‌ها از جلمه خبرنگاران حقیقت محور است.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با صدور پیامی، این روز را به آحاد خبرنگاران رسانه‌ های جمعی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

عزت، استقلال و شرف هر ملیتی در گرو پاسداری و دفاع غیرتمندانه در دو مرز فکری و فرهنگی آن است.

پاسداری و دفاع از مرزهای فیزیکی بر عهده نظامیان و پاسداری از مرزهای فکری و فرهنگی بر عهده اصحاب قلم و رسانه‌ها از جلمه خبرنگاران حقیقت محور است که با سرانگشتانی هنرمند به بیان حقایق و حفظ و ترویج آرمان‌های والای انسانی برخاسته و در برهه‌های سخت و حساس به روشنگری حقایق می‌پردازند.

۱۷ مرداد، روز گرامی‌داشت مدافعان پاک باخته‌ای است در کسوت پر افتخار خبرنگاری در خط مقدم دفاع از مرزهای فکری و فرهنگی قلم می‌زنند و با بیان حقایق ابرهای ظلمت را از پیش دیدگان طالبان حقیقت کنار زده و با تحریف واقعیات به مبارزه بر می‌خیزند.

تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران صبور و متعهدمان در مصاف با جنگ نرم دشمنان، یادآور مقاومت و دلاورمردی‌های سربازان جبهه جنگ‌های نابرابر و سخت است و بجاست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، توفیقات روزافزون رهروان صدیق بزرگ مردان عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را از خدای بزرگ مسئلت کنیم و در سایه این تلاش مقدس، بیش از پیش شاهد اعتلای جمهوری اسلامی ایران باشیم.

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها