موج
کدخبر : ۳۴۰۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340764

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصویب اهدای نشان فداکاری از سوی فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی(ع) را به سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با صدور پیامی تصویب اهدای نشان فداکاری از سوی فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی(ع) را به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش تبریک گفت.

 متن پیام امیر دریادار حسین خانزادی به این شرح است:

«حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیـم موسوی

فرمانده محترم کـل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر، تصویب اهدای نشان فداکاری از سوی فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران، قدردانی از مجاهدت و افتخارآفرینی جوانانی است که در فیضیه ارتش بالیدند و خون خود را در سالهای پرافتخار جهاد و شهادت در راه اعتلای کلمه الله و حفظ میهن عزیز اسلامی نثار کردند.

امروز جوانان برومندی که این مکان مقدس را برای ورود به نهاد پرافتخار و انقلابی ارتش انتخاب کردند، ادامه دهندگان راه همان جوانانی هستند که حصن حصین میهن، دلگرم به حضور آنهاست.

دانشگاهی که دیروز قدمگاه فرماندهان بزرگی چون شهیدان نامجوی، صیاد شیرازی، آبشناسان و مردان بزرگ بیشماری که خالق حماسه‌ی دفاع مقدس و استقلال دفاعی بود، امروز پرورشگاه مردانی است که به امر ولایت برای آفرینش صحنه های ایثار و از خودگذشتگی در جبهه های نبرد با دشمن، بلکه در همه عرصه های حمایت و دفاع از ملت شریف ایران در هر زمانی آماده اند.

عنایت ویژه ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا و اعطای نشان مقدس فداکاری، مدال زرین دیگری بر سینه دانشگاه افسری امام علی (ع)و تک تک افسران جان برکف در نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

این افتخار بزرگ و تاریخی را که ریشه در جانفشانی‌های مخلصانه و ولایت مدارانه دارد را به امیر فرمانده انقلابی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده نیروی زمینی قهرمان و همه افسران جوان و اساتید پیشکسوت این دانشگاه تبریک عرض می نمایم و آن را تجدید عهدی می دانم که ارتش جمهوری اسلامی ایران با ولایت و ملت شهید پرور ایران اسلامی بسته‌ایم که تا جان در بدن داریم و تا خون در رگهایمان می جوشد، اجازه نخواهیم داد چشم ناپاکی به این سرزمین نظری داشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حسین خانزادی»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها