موج
کدخبر : ۳۳۴۳۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334309

نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی؛

نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: خواهش می کنم با استفاده از ظرفیت خود دانش آموزان این حوزه را مدیریت کنید و حتی از ظرفیت اولیاء و مربیان نیز برای رفع آسیب های این فضا که به فرموده رهبری انقلاب قتلگاه جوانان است، استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جلیل میرمحمدی نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در جلسه با مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اهمیت موضوع سند تحول آموزش و پرورش، اظهار داشت: با همین ظرفیت موجود در آموزش و پرورش نیز می توان سند تحول را تا حدود بسیار زیادی اجرایی کرد.

وی بیان داشت: اگر بنا را بر این موضوع هم بگذاریم که هیچ کدام از ظرفیت ها نیز با آموزش و پرورش در این راه همکاری نکنند، باز هم می توان با توانمندی خوبی که در بدنه این اداره هست، نتایج بسیار درخشانی گرفت.

نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مدیرکل آموزش و پرورش برای ارائه گزارش در جلسه مجمع نمایندگان استان یزد، ادامه داد: نمایندگان استان یزد نیز بنا بر شناختی که دارم، پای کار ارتقای آموزش و پرورش هستند و آماده اند در این محور که مطالبه رهبری انقلاب نیز هست، کمک کنند.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و کنترل این محور، گفت: خواهش می کنم با استفاده از ظرفیت خود دانش آموزان این حوزه را مدیریت کنید و حتی از ظرفیت اولیاء و مربیان نیز برای رفع آسیب های این فضا که به فرموده رهبری انقلاب قتلگاه جوانان است، استفاده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها