موج
کدخبر : ۳۳۴۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334035

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امروز افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این است که در زمینه آموزش‌های تخصصی و تربیتی به کارشناسان کشورهای خارجی وابسته نیست

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حبیب‌ الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در همایش آموزشی تربیتی فرماندهان مراکز آموزشی تخصصی آجا در اصفهان، گفت: امروز نقش و آثار ارزنده این آموزش‌ها در رزم و پاسداری از مرزها بیش از گذشته دیده می‌شود و این افتخار بیانگر کارآزمودگی فرماندهان و مربیان مراکز آموزشی است.

وی افزود: بسیاری از آموزش‌ها پیش از انقلاب در خارج از کشور برگزار می‌شد و امروز افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این است که در زمینه آموزش‌های تخصصی و تربیتی به کارشناسان کشورهای خارجی وابسته نیست و تمام این آموزش‌ها با بهره گیری از تخصص کارشناسان داخلی و فرماندهان ارتش همچنین استفاده از تجربیات ۸ سال دفاع مقدس در داخل برگزار می‌شود.

در این همایش، جمعی از فرماندهان مراکز آموزشی تخصصی ارتش تجلیل شدند.

مرکز توپخانه و موشک‌های سپهبد شهید صیاد شیرازی در اصفهان هم در این همایش رتبه نخست آموزش‌های تربیتی تخصصی مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران را کسب کرد.

در این همایش، امیر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر شیخ معاون تربیت و آموزش آجا، امیر تقی خانی معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش و دیگر فرماندهان و مسئولین حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها