موج
کدخبر : ۳۳۳۷۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333708

چنارانی:

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: بیمه خبرنگاران هر چه سریعتر انجام شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه  پارلمان در جریان ارائه گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: مشکلات بسیاری از جمله کمبود بودجه در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات که سالیان است به آن توجهی نشده، موضوع ارتقای چارت سازمانی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی است. در بسیاری از شهرستان ها ادارات ارشاد همچنان تحت نظر معاونت ویژه استاندار اداره می شوند.

چنارانی با تاکید بر اینکه ارتقای ادارات در سطح ملی باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: از سوی دیگر ادارات ارشاد از کمبود تجهیزات رنج می برند که این مشکل نیز باید مورد توجه وزارت ارشاد قرار گیرد.

وی با تاکید بر ثبت رویدادها به عنوان یکی از اقدامات کلانی که در سال های اخیر به آن توجه شده تصریح کرد: 10 تیرماه سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابور است و این روز باید ثبت شود. همچنین رویدادهای دیگری وجود دارد که ضبط آنها باید در اولویت قرار گیرد.

نماینده مردم نیشابور در ادامه عنوان کرد که در ارتباط با حقوق خبرنگاران، بیمه آنها باید هر چه سریعتر انجام شود، همچنین امور زیرساختی ثبت رسانه ها نیز فراهم شود تا اقدامات مرتبط با ثبت با سرعت بیشتری انجام شود.

چنارانی با اشاره به اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص شهرهای خلاق گفت: نمایندگان در حوزه های انتخابیه فعالیت هایی دارند که می توان به عنوان درگاه بین المللی ثبت کرد و این می تواند گام بلندی برای تقویت گردشگری باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها