موج
کدخبر : ۳۳۳۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333230

کوچکی نژاد در صحن علنی:

نماینده مردم رشت گفت: دولت نه تنها مسکن مهر را قبول نداشت بلکه اقدامی برای حل مشکل مسکن مردم انجام نداد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  جبار کوچکی نژاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه راه و شهرسازی اظهار داشت: وزرایی که به مجلس می آیند باید بر اساس سیاست های کلی نظام، برنامه ششم و قانون اساسی صحبت کنند.

وی افزود: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه وزارت راه و شهرسازی باید از شرکت های دانش بنیان به ویژه در حوزه ریلی حمایت کند اما تاکنون اقدام موثری در این راستا انجام نشده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی ما بحث بازآفرینی شهری است و وزارت راه و شهرسازی موظف است که ۲۷۰ محله در شهرهای مختلف را بازآفرینی کند اما در این زمینه هم به خوبی عمل نکرده است.

کوچکی نژاد افزود: قرار بر این بود که هر سال ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی بازسازی شود و همچنین دولت ۱۵۰ هزار واحد مسکونی برای بخش های کم درآمد جامعه بسازد اما در این زمینه هم به خوبی عمل نشده است.

وی متذکر شد: وزیر راه و شهرسازی در جلسه رای اعتماد به نمایندگان وعده داد به حوزه مسکن مهر محرومین و افراد کم درآمد توجه خواهد شد اما دولت نه تنها مسکن مهر را قبول نداشت بلکه اقدامی برای حل مشکل مسکن مردم انجام نداد.

نماینده مردم رشت گفت: دولت روحانی نه تنها به مسکن مهر توجه نکرد بلکه تنها هنر این دولت این بود که نام مسکن مهر را به مسکن اجتماعی تغییر داد و جای تاسف دارد که حاشیه نشینی امروز به یکی از معضلات کشور تبدیل شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها