موج
کدخبر : ۳۳۲۹۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332920

تفاهم نامه همکاری‌ میان وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی انتظامی به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تفاهم نامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با هدف ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی به امضا رسید.

امیر حاتمی در این دیدار با اشاره به لزوم ارتقاء توان ماموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی ابراز امیدواری کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.

وی نقش و ماموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مشحون از خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار حسین اشتری نیز در این دیدار با تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی تصریح کرد: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری‌های پیشرفته پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعات از این دست می‌باشد.

وی تامین تجهیزات مورد نیاز این نیرو را در جهت برقراری نظم و امنیت کشور از اولویت‌های حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: ان‌شاء الله با حمایت‌های وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های فراوانی در اجرای مأموریت‌های متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها