موج
کدخبر : ۳۲۹۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329940

امیر شعبانیان:

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: حفظ و تولید امنیت ملی یک امر خطیر، راهبردی وبا ارزش است که باید قدر آن به خوبی دانسته شود.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در نخستین مراسم دانش ‌آموختگی و تحلیف افسران جدیدالورود وزارت دفاع با تبریک و آرزوی موفقیت برای افسران جوان وزارت دفاع در سخنانی حفظ امنیت را مسئولیت مقدس و حساس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برشمرد و با اشاره به نقش جوانان در تداوم این امنیت، اظهار کرد: امروز جوانان با دریافت نشان افسری، قدم در مسیر نورانی و مقدس حفظ انقلاب اسلامی و آرمان‌های والای شهدای انقلاب اسلامی نهادند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان، رزمندگان و آزادگان سرافراز اسلامی، افزود: جوانانی از دل این پادگان‌ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح قدم به عرصه جهاد و ایثار و شهادت گذاشتند که همچون صیادها، سلیمانی‌ها و حججیها منشأ خیر فراوانی برای نظام اسلامی شدند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع اظهار داشت: امروز به همت جوانان تربیت یافته مکتب اسلام ناب محمدی (ص) راه شهدا که راه مجاهدت پرافتخار در راه آرمان‌های اسلام و قرآن و حفاظت از میهن عزیز ایران است، همچنان ادامه دارد.

امیر شعبانیان با اشاره به اهمیت موضوع امنیت برای هر جامعه و وظیفه مهم نیروهای مسلح برای تأمین امنیت، گفت: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیت‌های اقتصادی، علمی، تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ و تولید امنیت ملی یک امر خطیر، راهبردی وبا ارزش است که باید قدر آن به خوبی دانسته شود.

وی خطاب به جوانان، گفت: نیروهای مسلّح مقتدر و شجاع ایران اسلامی مایه افتخار و فخر نظام اسلامی هستند و اینک شما نیز با ورود به این لباس مقدس و عرصه پر خطر، مفتخر به سربازی حضرت ولی عصر (عج) و فرمانده معظم کل شدید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با بیان اقتدار امروز جمهوری اسلامی علی رغم همه دشمنی‌ها و توطئه‌های نظم استکبار، گفت: نیروهای مسلح در یک دوران دشوارِ امتحانِ سخت توانستند آنچنان در راه آرمان‌های والای اسلام فداکاری و جانفشانی کرده و صلابتی از خود به منصّه ظهور و بُروز رسانند که بی شک تاریخ این سرزمین نمونه‌ی آن را به خاطر ندارد.

امیر شعبانیان تصریح کرد: ملّت ایران و کشور عزیزمان در سایه‌ی حصار مستحکم نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش، بسیج، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی احساس امنیّت می ‌کند چرا که نظام اسلامی ساختِ درونی قدرت را به عنوان مؤلفه ی اصلی اقتدار محقق و به منصه ظهور رسانده است.

وی با تأکید بر آمادگی کامل جوانان مؤمن و پر انگیزه نیروهای مسلح برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی، گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مبتنی بر آموزه‌های اسلام و قرآن کریم، در مقابل جبهه دشمنان مقتدرانه و در کنار مردم فداکارانه ایستاده است.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع به نقل از فرمایشات حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی، «حفظ امید به آینده» و «اطمینان به تحقق وعده‌های الهی» را دو عامل مهم برای مقابله با توطئه‌ها دانست و تاکید کرد: امروز به لطف خداوند و به کوری چشم دشمنان، جوانان کشور سرشار از امید هستند و تحقق وعده‌های الهی را که شاید تصور آنها در گذشته دشوار بود، اکنون در مقابل چشمان خود می‌بینیم.

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای جوانان و افسران جدیدالورود وزارت دفاع، گفت: حضور این جوانان در بدنه صنعت دفاعی به منزله خونی تازه در رگ‌های سازمان‌های وزارت دفاع خواهد بود و ان شأ الله با حضور این جوانان با انگیزه، مؤمن و پا در رکاب مسیر پرافتخار اقتدار آفرینی با صلابت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها