موج
کدخبر : ۳۲۶۷۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326702

فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه سوم نیروی دریایی ارتش در کنارک، از قسمت های مختلف این منطقه بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه سوم نیروی دریایی ارتش در کنارک، از قسمت های مختلف این منطقه بازدید کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ابتدا با حضور در شهرک تکاوران حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) از نزدیک روند ساخت و بازسازی پروژهای عمرانی را مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه ضمن بازدید از کارگاه کوهستان و دکل های اعتماد بنفس ویژه تکاوران دریایی، گفت:  تکاوران نیروی دریایی ارتش در هشت سال جنگ تحمیلی نقش تعیین کننده‌ایی در سرنوشت جنگ داشتند.

امیر دریادار خانزادی تاکید کرد: خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی یگان‌های مسلح دارد وافزایش روحیه و رفاه خانواده های کارکنان نیروی دریایی ارتش در اولویت و اهداف اصلی این نیرو است.

وی خاطرنشان کرد: خانواه بزرگ نیروی دریایی ارتش بدانند که در سایه تلاش همسران آنان آرامش و امنیت نصیب جامعه می شود و اگر همراهی آنان نباشد، مأموریت های محوله به خوبی به نتیجه نمی رسد.

بازدید از مراحل ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی، منازل سازمانی، مراکز و مهمانسراها، از دیگر برنامه های امیر دریادار حسین خانزادی در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها