موج
کدخبر : ۳۲۵۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325867

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عدالت محوری و شایسته‌سالاری را از دیگر اصول مهم در نیروی زمینی ارتش دانست

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی تلفنی با آیت‌الله فلاحتی در حضور معاون آماد و پشتیبانی نزاجا، با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش به‌عنوان فدایی ملت برای مبارزه با ویروس کرونا در گیلان حضور پیدا کرد، گفت: ولایتمداری نخستین اصل در ارتش است و نیروی زمینی ارتش خود را فدایی مردم ولایتمدار گیلان می‌داند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن قدردانی از حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در گیلان برای استقرار نیروی زمینی ارتش در استان جهت خدمتگزاری به مردم عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش با حضور در استان گیلان و خدمتگزاری به مردم در بخش‌های گوناگون در عمل نشان داد که فدایی این مردم است.

وی عدالت محوری و شایسته‌سالاری را از دیگر اصول مهم در نیروی زمینی ارتش دانست و خاطرنشان کرد: ما از حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در گیلان تشکر می‌کنیم.

معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اقدامات نیروی زمینی ارتش در راستای مقابله با ویروس کرونا در استان گیلان اظهار داشت: تا امروز حدود 450 شهر، دهستان و روستا در گیلان توسط نیروی زمینی ارتش ضدعفونی شده است.

امیر سرتیپ دوم حسن علی‌پور با اشاره به استقرار و خدمات 3 تیپ قزوین، زنجان و همدان و لشکر زرهی 16 قزوین نزاجا در گیلان بیان کرد: تا امروز بالغ بر 2 میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط نیروی زمینی ارتش در گیلان مصرف شده است و 45 هزار عدد ماسک بهداشتی و دستکش نیز بین مردم فهیم استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه درحال حاضر وضعیت استان گیلان نسبت سایر استان‌ها به مطلوب است خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هنوز آمادگی برپایی نقاهتگاهی با 500 یا هزار تختخواب را در گیلان دارد.

معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به غربالگری 250 هزار نفر در گیلان توسط نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: رژه خدمت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران 29 فروردین ماه در رشت برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها