موج
کدخبر : ۳۲۵۳۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325373

واعظی در حاشیه جلسه دولت:

رئیس دفتر رئیس‌ جمهور گفت: در وزارت آموزش و پرورش کلاس های مجازی با قدرت برنامه ریزی و در حال اجرا است و دولت با جدیت به دنبال این است که دولت الکترونیک را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌ جمهور پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت با تقدیر از نمایندگان به دلیل رأی به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: امیدواریم با کمک همه و به ویژه کشاورزان عزیزمان بتوانیم خودکفایی در تولیدات کشاورزی را در سال جهش تولید با قدرت ادامه دهیم.

وی در ادامه به مسائل مطرح شده در جلسه امروز هیات دولت پرداخت و گفت: یکی از مهمترین موضوعات امروز هیئت دولت مسائل پیرامون ویروس کرونا بود. یکی از مسائلی که امروز بسیار مطرح شد، بحث دولت الکترونیک است. ما در دولت به جد به دنبال این هستیم تا امکاناتی که وزارت ارتباطات ایجاد کرده است را در جهت ارائه خدمت به مردم به کار ببریم تا از این طریق مردم بتوانند کمتر در خیابان ها حضور پیدا کنند و در خانه هایشان بمانند.

واعظی ادامه داد: گزارش بسیار خوبی را مهندس جهرمی در خصوص اینکه در یکی دو ماه گذشته خریدهای الکترونیک افزایش چشمگیر پیدا کرده، ارائه کرده است که این بسیار خوب است. کار بسیار بزرگ دیگری که در این مدت انجام شده، در وزارت آموزش و پرورش است. در وزارت آموزش و پرورش کلاس های مجازی با قدرت برنامه ریزی و در حال اجرا است و دولت با جدیت به دنبال این است که دولت الکترونیک را افزایش دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها